cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung Galaxy A21S

(Topic created on: 07-31-2022 11:39 PM)
273 Views
siyahkuğu
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ben samsung galaxy a21s kullanıcısıyım ve sizlere bir soru sormam gerekiyor:

Telefonumu masanın üzerine koyup dokunma yaptığımda işlemiyor ama elime aldığımda işliyor bu masa üzerine koyupta işlenmemesinin sıkıntısı ne olabilir 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba siyahkuğu,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

8 Comments
Galaxy A
Masaüstünde iken bunu denedin mi garip bi durum sadece elde çalışan ekran mı olurmuşScreenshot_20220731-234801_Samsung Members.jpg
siyahkuğu
Active Level 2
Galaxy A
Ben denedim ama yine aynı hiç bir şey yok nedense böyle oluyor
0 Likes
EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
Evet a21s ler böyle
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynı sorun bendede oldu. Masanın üzerinde dokunmatik algılamıyor. Elime aldım telefonu dokunmatik algıladı. Bu genel sorun olabilir.
E2A
Active Level 1
Galaxy A
Bende kullanıyorum aynı telefonu ve bu sorun telefonların hepsinde var dert etmene gerek yok yani
0 Likes
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy A
Ben hem masanın üstünde hemde evde kullanıyorum sıkıntı yok
0 Likes
GürkanA21s
Expert Level 1
Galaxy A
Ekran değişimi ama benim orijinal ekran masada bakıyordu ekran değişti hala basıyor
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba siyahkuğu,

Cihazınızın yazılım sürümü güncelse ve Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Dokunmatik Ekran" bölümünden test ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD