cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A12

(Topic created on: 12-03-2022 07:17 PM)
71 Views
mustafaeyupb20
Active Level 3
Options
Galaxy A

A12 telefonumda good lock ı kullanamıyorum ne yapmalıyım

19 Comments
Galaxy A
Maalesef telefon one ui core olduğu için kullanamazsınız. A12 nacho kullanıyorum ve bende kullanamıyorum. Samsung ayrımcılığı sadece isteseler yaparlar.
hxvy0
Active Level 5
Galaxy A
Telefon kasmasın diye core yapmışlar zaten kanka. Core Normalin özelliklerinin kırpılmış halidir.
0 Likes
Galaxy A
Aslında hayır sadece birkaç özelliğin çıkartılmıştır şuanda ben good lock modülü olan app booster kullana biliyorum ve şuanda kullandığım a12 nacho 2 uygulamadan fazla açıksa direk kasmaya başlıyor çoğu oyunda donuyor kendi arayüzünde dönüyor telefon bu mu core? Garantiye gönderdim ama bir şey yapamadılar.
0 Likes
hxvy0
Active Level 5
Galaxy A
A12 düşük bir model olduğundan olabilir mi? 😂
0 Likes
Galaxy A
Kendi arayüzünde dönüyor sencede bir sorun yok mu ? Hadi oyunları geçtim ve a12 nacho samsung kara lekesi exynos işlemci var 😄 yedek telefonum olan s6 edge bundan daha hızlı çalışıyor nedenini anlamadım hiç. Ve hem samsung uzak destek , garanti çözemediler kasma sorununu zaten yakında 3. Defa servise gidecek 4. Para iadesi ya da telefon değişimi talep edicem ve telefonun tek ve tek sorunu exynos olması.
0 Likes
hxvy0
Active Level 5
Galaxy A
S6 edge amiral gemisi + daha iyi bir telefon zaten.
0 Likes
Galaxy A
Aralarındaki zaman farkına bakılırsa samsung apple kopyası haline gelmiş yüksek fiyatlı telefonları dışında çoğuna bakmıyor bile ve s6 edge skorları a12 nacho düşük ama a12 nacho daha yüksek olmasına rağmen daha kötü performans sahip ayrıca samsung a13 one ui kullandılar ama a12 nacho ile aynı exynos 850 kullanmakta bataryaları bile ayni onun dışında depolama türü bile aynı eMMC 5.1 kullanıyorlar ama a13 nedense daha hızlı? Neyi tartışıyoruz zaten yakında xiaomi redmi note 8 alacam bundan paramı geri alınca ve bide samsung tek yapması gereken kernel değiştirmek 4.19+perf geçirmek bu kadar ben şuanda kasma sorunu geliştirici seçeneklerinden düzelttim inana biliyorsunuz? Samsung yapamadığı yapdim ;D
0 Likes
hxvy0
Active Level 5
Galaxy A
Xioami alcaksaniz kesinlikle custom rom + root gerekli. Kendi içindeki miui o kadar berbat ki.
0 Likes
Galaxy A
Miui daha hizli ve zaten rootlamak içinde alıyorum çünkü xiaomi telefonlarının custom romlarin çoğu official olarak bula bilirsin ama samsung telefonlarının çoğu için unofficial olarak bulursun.
Samsung J5,s6 edge,a20,s10 kullandım
Xiaomi redmi note 4,redmi 5 plus,redmi 7A kullandim
Ve bunların içinde en çok official custom rom Xiaomi buldum ve çoğu magisk modüllerini destekliyolar. Redmi 5 plus tan sonra a12 nacho geçtim şimdi Xiaomi geri dönüş zamanı kalıcı olarak 😄 inanın bana samsung çok degismis o eski gururlu marka gitmiş yerine para için telefon çıkaran marka gelmiş. Xiaomi de değişmiş root yüklemeyi zorlastirmis ama hayla kolayca yükleyebiliyoruz samsung sd Card dahili depolama desteği yok çoğu modelinden ama Xiaomi çoğunda var. Realme c21 kullandım realme c21 ye için Android go kullanmış diyor kendisi ama o bile beni samsung daha memnun etti.
0 Likes