cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A12 Android 12 güncellemesi yakında gelebilir

(Topic created on: 04-18-2022 12:22 PM)
347 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Güney Koreli firma yakında Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesini Galaxy A12 için yayınlayabilir. Samsung, güncellemeyi dahili olarak Hindistan'da (INS) A125FXXU2CVD5 donanım yazılımı sürümüyle test etmeye başladı ve şirketin sunucularında bu donanım yazılımının işaretlerini gördük. Samsung güncellemeyi yayınladığında, Galaxy A12, Android güvenlik düzeltme ekinin daha yeni bir sürümünü alabilir.

 
Android 12 güncellemesi, Renk Paleti özelliği , daha iyi pencere öğesi stili, daha fazla pencere öğesi seçeneği ve geliştirilmiş bir pencere öğesi seçici kullanıcı arabirimi ile yenilenmiş bir UI tasarımı getirmelidir. Güncelleme ayrıca kamera uygulaması ve diğer birçok stok uygulaması için daha temiz bir kullanıcı arayüzü tasarımı getirebilir.
 
Giriş seviyesi ve orta sınıf telefonlar, Akıllı Pencere Öğeleri özelliğini almıyor , ancak One UI 4.1 çalıştıran Galaxy S ve Galaxy Note serisi telefonlarda bulunan bir şey.
 
Güncelleme ayrıca aktif kamera ve mikrofon kullanımı için gizlilik göstergeleri, sistem genelinde kamera ve mikrofonu etkinleştirmek/devre dışı bırakmak için hızlı ayar geçişleri ve bir Gizlilik Panosu içerebilir. Samsung ayrıca daha fazla erişilebilirlik seçeneği ve gelişmiş bir Samsung Klavye getirebilir.
2 Comments
Galaxy A
M31e ne zaman gelir acaba?yayınlanalı 1 hafta kadar oldu
Can2189
Active Level 6
Galaxy A
Yine A125F yazmislar. A127F niye yazmiyor hic bir yerde cok ilginc ikisini bir model olarakmi kabul ediyorlar acaba ?