iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung Galaxy A10S güncellemeden sonra yaşadığım sorunlar.

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-30-2021 01:29 PM)
KODAIR35
Active Level 1
Seçenekler
Galaxy A

cihazım güncellemeden sonra kamerası eskiye göre kalitesi kötüleşti kameraya girdiğimde portre modu aşırı kasıyor , cihazım sürekli oynadığım oyunlarda da kasmaya başladı , şuan ise oyuna girdiğimde atıyor mağdurum lütfen yardımcı olun fabrika ayarlarına sıfırladım ama hayla geçmedi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba KODAIR35,

Kamera çekimlerini ve diğer sorunları incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
2 Yorum
GALAXY44
Active Level 8
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba ben kullanıyordum ve sattım en iyi çözüm başka modele geçin ben redmi note 8 2021 aldım pişman değilim SAMSUNG A32 YE KAFA TUTUYOR
0 Övgü Puanı
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba KODAIR35,

Kamera çekimlerini ve diğer sorunları incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı