cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A10

(Topic created on: 03-21-2021 08:30 AM)
175 Views
TheLilFox1
Active Level 4
Options
Galaxy A

Tekrardan merhaba. Iyi günler dilerim (: 

Benim Samsung Galaxy A10 cihazımda Kendi Orjinal Adaptörü olmasına rağmen "yavaş şarj oluyor" uyarısı alıyorum. Bu neden ola bilir ? Adaptör kırık değil. Düzgün bir şekilde kullanıyorum. Ve ya cihazdada bir sorun yok.

16 Comments
Cosner7
Active Level 6
Galaxy A
ben de galaxy cihazında yaşamıştım şarj kablom bozulmuştu
james45
Active Level 3
Galaxy A
bendede aynı sorun var cihazınız yavaş şarj oluyor cihazın kendi şarj aleti ile sarj edin uyarısı geliyor hep samsung membersten yaptım sorun yine devam etti sorun bildirdim sıfırlamam istendi hala devam ediyor hızlı şarj özelliği olmadığı için yavaş şarj oluyor ama baya çok hızlı tükeniyor umarım gelecek olan android 11 güncellemesi ile düzelir telefon harika
0 Likes
TheLilFox1
Active Level 4
Galaxy A

Alttaki yoruma bakarsan bendende sıfırlanma isteniyor 2 kez sıfırlama işlemini yaptım artık 3 ncüyü Yapamam.  3 ncü yü yaparsam Bir şey olurmu ?

0 Likes
james45
Active Level 3
Galaxy A
kardeşim telefonu fazla sıfırlamak bence zararlı 2 defa yapmışsın bir defa yapman yeterliydi zaten sıfırlamakla düzelmiyo yapmamalısın
0 Likes
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Adaptör orjinal fakat kablosunu çakma kullanıyorsunuz sanırım. Orjinal sarj cihazınız varsa eğer onunla tekrar denemenizde fayda olacaktır. Eğer kablo ve adaptör orjinal ise, telefonu yedekleyip sıfırlayarak kontrol edebilirsiniz . tüm bu adımlara rağmen devam ediyorsa, yetkili servise başvurun derim. 

0 Likes
TheLilFox1
Active Level 4
Galaxy A

Hayır hiç bir şeyim çakma değil. Kutusundan çıktı Adaptör de Kablo da. 

0 Likes
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SaKaToCkHi,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Farklı bir orijinal Samsung şarj aleti ile denediğinizde de aynı durum devam ediyorsacihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/ 

Teşekkürler.

MOD

0 Likes