cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung Galaxy A10 Good Lock

(Topic created on: 08-13-2021 04:54 PM)
607 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Öncelikle Cümleten Herkese Hayırlı Cumalar dilerim.

Arkadaşlar Good Lock uygulaması ile resimdeki gibi kilit ekranında saat stilini nasıl renkli yapabilirim? Bir türlü bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Teşekkür Ederim. :)

image

image

22 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Gördüğünüz gibi bir türlü bulamadım arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.😊Screenshot_20210813-165515_LockStar.jpgScreenshot_20210813-165511_LockStar.jpgScreenshot_20210813-165509_LockStar.jpg
0 Likes
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlı cumalar onu clock face modülünden yapabilirsin kardeşim Ayrıca ayarlar - kilit ekranı - saat stili bölümü varsa ayarlarda ordan da yapılabilir
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Var tek dük. Hepsi renkli oluyor attigim resimde ayrı ayrı renkli farkettiysen. Clock face modülünden nasıl ayarlıycam yardımcı olabilme sansin var mı acaba ?😊Screenshot_20210813-173203_Clock style.jpg
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Ona tıklayınca gelen menüden seçip yada en sondaki saat ikonundan daha fazla seçenekten seçtikten sonra renk bölümünden de rengi ayarlayabilirsin Bende böyle meselaScreenshot_20210813-173614_Always On Display.jpgScreenshot_20210813-172156_Always On Display.jpg
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Aaa nasıl yaptın öyle hem saat hem dakika hemde sağda ve solda ? Ve duvar kâğıdın ile birlikte çok güzel olmuş. Banada ayarlayalım lütfen.😊
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim Dediğim gibi yaptım işte saat ikonundan girip seçtim böyle oldu 🙂
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bir türlü yapamadım be reis. Yardımcı olsan da yapsak seninki gibi. :(
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Vee pil yüzden de gözüküyor çok güzel olmuş gerçekten banada ayarlayalım lütfen. :) ❤
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bende böyle gösteriyor nasıl halledicez reis yardım ette özelde veya burda seninki gibi yapalım lütfen bir türlü ayarlayamadım. Çok güzel görünüyor seninki gerçekten pil yüzden de gözüküyor. Saatin orda baya güzel. Rica ederim bu arada.Screenshot_20210813-180839_Clock style.jpg