cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A9 2018

(Topic created on: 09-11-2021 10:15 AM)
908 Views
TaylanTek
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung membırs aracılıgı ile yazılım sertifikası dogrulama yaptıgımda olagan dışı yazılım algılandı uyarısı alıyorum 

Telefonuma güncellemeler dışında herhangibir işlem yapilmadi

Bununla ilgili olarak cihazı fabrika ayarlarına sıfırladım sonuç olarak yine aynı sorunu veriyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varmı 

Ayrıca telefon hakkında bilgileri üzerinden baktığımda (resmi) ibaresi mevcuttur)

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TaylanTek,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
13 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Cihazınızda güncelleme varsa güncelleyin(Uygulama ve yazılım).
Cihaza hard reset atmayı deneyin.
Bunlar işe yaramazsa orijinal rom bulup atın.
Veya garantiye gönderin.
TaylanTek
Active Level 3
Galaxy A
Aksine güncelleme yayınlasalar belki düzelecek oda yok.
Ayrıca hard reset attım işlem esnasında fabrika ayarlarına sıfırla seçeneği çıktı onaylayıp formatı başlattım ancak sonuç aynı
Şahsi fikrim en son güncellemeden sonra oldu bu durum yeni **bleep** ettim çünkü membrs da bu sorgulama işlemi yeni çıkmış
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
O zaman internet üzerinden orijinal yazılım bulup atmaktan başka bir seçenek yok gibi duruyor.
Galaxy A
Cihazda root var sanırsam orjinal yazılım yükleyip öyle deneyin
0 Likes
TaylanTek
Active Level 3
Galaxy A
Cihazda rot yok böyle bir cihaza gerekmezde
Galaxy A
Hm. O zman rom atmışsın cihaza. Orjinal rom yükle bi.
0 Likes
TaylanTek
Active Level 3
Galaxy A
Cihaza kendi sistemi ile fabrika ayarlarına sıfırladım çözüm olmadı
Ayrıca Telefon hakkında-Durum- Telefon durumu : RESMİ olarak görünüyor
Samsungun kendi iletmiş olduğu hatalı güncelleme sonucunda bu durum ile uğraşıyorum
Ya members da bir sıkıntı var cihazı tam tesbit edemiyor yada gönderdiği güncellemede bu nasıl bir firma tepem attı resmen
Galaxy A
Bu membersta sıkıntılar çok maalesef. Yeni güncellemeyi bekleyin. Cihazınızın durumu normal gözüküyor benim açımdan.
TaylanTek
Active Level 3
Galaxy A
Hayırlısı bakalım bekleyeceğim artık
Telfonun durumunu da attım20210911_105048_963.jpg