cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A73 kirilmaz cam?

(Topic created on: 07-25-2023 12:05 PM)
247 Views
Akaygalaxya73
Active Level 7
Options
Galaxy A

Samsung a73 de corilla glas cam var ve ben kirilmaz cam taktirdim telefona ekran da bazen bazen basmama oldu çıkardım normale döndü sizce a73 e kirilmaz cam takilirmi?

16 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Bendr ince var böyle bükülüyor hatta nanodur demi
Galaxy A
Eğer lastiksi bir bükülme varsa ve,toplu iğne ucunu hafif batırınca geri kapanıyorsa yüzeydeki pürüz,evet nanodur ama nano sadece ince ya da kalın olarak değil ya da esnek veya sert olarak değil de yüzeydeki emiciliği,pürüzleri kapatıcılından dolayı nano deniyor.
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Bükülme lastikli zorlu bğkülmüyor yüzeyide bastıruyom ama batmıyor değişik bişi
Galaxy A
Eger yüzeye hiç batmıyorsa nano değildir,nano olanlarda darbe emme özelliği oldugu için,yüzeydeki delik vb.izleri kapatıyor.Biraz batırıp çektiğinde kapanan yüzeyler.
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Evet amcamda varda plasitlnhissi var o nano benimki dandiklerden ama 9d cam değil daha ince **bleep** muhtemelen
Akaygalaxya73
Active Level 7
Galaxy A
Nono mu sizinki hocam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Ayarlar ekran Dokunma hassasiyeti diye bir özellik var koruyucu camı taktığınız halde bu özelliği de açtığınız halde dokunmatik ile ilgili sorun yaşıyorsanız koruma cam cihazınıza takmayın Eğer koruma cam takılıyken bu özelliği açmadıysanız Bir de koruma camı takıp bu özelliği çalıştırıp öyle cihazı kullanmayı deneyin dediğim gibi yine sorun olursa koruyucu cam takmayın cihaza. Normal şartlarda koruyucu aksesuarları kaliteli ise cihazlarda soruna yol açmaz ama kusursuz olacak diye bir şey de yok Dokunma hassasiyetini engelliyor olabilir En kötü koruma cam takmazsınız dikkatli bir şekilde kullanırsınız cihazınızı.
0 Likes