cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A72 donuyor

(Topic created on: 09-11-2022 12:57 PM)
50 Views
Handeeee
Active Level 3
Options
Galaxy A

Dün akşamdan beri donuyor

Telefonu güç tuşuna basıp kapatıyorum anca öyle açılıyor
Bir süre sonra tamamen donuyor hiçbir tuş çalışmamaya başlıyor.
Yardım lütfen 
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Kendiliğinden kapanma sorunu biraz kapsamlı bir sorundur. Cihazın içindeki parçalarda bir temassızlık varsa, çok ısınırsa veya önceden kuvvetli bir darbe aldıysa bu sorunlar oluşmaktadır. Ne zaman kendi kendine kapanıyor durduğu yerde mi kullanırken mi ?
sahinguler
Active Level 1
Galaxy A
Zamanı hiç belli olmuyor duruken kapanıyor bazen sabaha karşı bazen masanın üstünde dururken
Efiosa
Active Level 6
Galaxy A
Cihazınızı servis merkezine götürün. Uzaktan destekle çözüleceğini sanmıyorum. Donanımsal bir sorun var belli ki.
Handeeee
Active Level 3
Galaxy A
Kullanırken birden donuyor hiçbir tuş çalışmamaya başlıyor, darbe almadı dünden beri böyle
Mehmetsaid
Active Level 4
Galaxy A
Benimde başıma geldi aynısı
Ve çok ısınıyor donduğunda telefonunun güncelledin mi ve bu güncellemeden sonra mı olmaya başladı?
sahinguler
Active Level 1
Galaxy A
Neden olduğunu bilmiyorum telefonu yeni aldım 2 hafta içinde başladı ve devam ediyor
Handeeee
Active Level 3
Galaxy A
Evet
Mehmetsaid
Active Level 4
Galaxy A
Güncellemeleri telefonlar kaldıramıyor maalesef kameram çöp oldu güncellemeden sonra hep donuyor bu sistem telefonunu güncellemeye zorluyor ki telefon kulanulamasin kısa bir zamanda yenisini aldırmaya zorluyor bunun bir çaresi yok maalesef bende sıfırladım hemde defalarca sizde deneyin belki işe yarar ama sanmıyorum
Handeeee
Active Level 3
Galaxy A
Hiç sıfırlamak istemiyorum ama bu şekil devamlı aç kapa yaparak kullanamıyorum.
Mehmetsaid
Active Level 4
Galaxy A
Bayisine götürüp bir gösterin belki bir çaresini bulurlar