cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A72 Klavye sorunsalı

(Topic created on: 12-18-2022 01:42 PM)
64 Views
Members_pY9KgZw
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Klavye ile ilgili 2 sorunum var. Notlar, whatsupp da bu problemi yaşamıyorken çok sinir bozucu şekilde çoğu uygulamalarda örneğin instagram ve youtube de birşey yazarken, alttaki yazı kutusu - box klavyenin altında kalıyor ve ben ne yazıldığını göremiyorum ve ikinci problem bir yorum yazarken, kelimeye çift tıklayıp kopyala demek istediğimde tüm arka plan beyaz bir kutu ile kaplanıyor neyi seçtiğimi göremiyorum. 

3 klavye denedim samsung, gboard ve microsoft 3ünde de aynı sorun. Ayarlar>Uygulama>Klayye den veri depolama da sildim. Tüm ayarları silip yeni den de yükledim sorun çözülmedi.  

Evde 2 adet a72 telefon var ikisinde de aynı sorun var. Farklı bir arkadaşımın A32 de bu sorun yok. 

Samsund dan sıkılmaya başladım iyicene.

1. resim yazı kutusuna bastığımda klavye yazı kutusunun önüne geçiyor ne yazdığımı göremiyorum bir şey yazarken. 

2. resimde copy için 2 defa kelimeye tıkladığımda arka plan beyaz kaplanıyor.  

Klavye öne geçiyor yazı kutusu görülmüyor ne yazdığım.jpg                       kelime çift tıklayınca bu kaplıyor ekranı.jpg

4 Comments
Sevdalı
Active Level 3
Galaxy A
Aynı sorunlar bende de var ama nasıl düzelir bilmiyorum Uygulamaları güncelle
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
İnstagramda dmde oluyor bendede aynı sorun var ama sıksık değil arasıra oluyor
Vecihi1903
Active Level 7
Galaxy A
Celo gene götürüyor keki😀😀
0 Likes
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_pY9KgZw,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes