cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A71

(Topic created on: 07-29-2022 09:28 AM)
171 Views
byfranco59
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Samsung A71  kullanıcısıyım 2 yıldır ve telefondan performans olarak çok memnunum  fakat çekim gücü olarak nefret ettim turkcell Vodafone turktelekom her türlü simkart  denedim fakat çekimde zayıf kalıyor herkesin telefonu gayet güzel İnternete girerken benim çok kötü sıkıntılar yasiyorum birdaha asla Samsung cihaz kullanmam

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba byfranco59,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, istediğiniz zaman bize aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
Mobil ağlar/ erişim noktası ayarlarınızı kontrol edin. Bazı cihazlarda wap ile bağlantı mevcut. Aksi durumda servisin görmesi gerekir.
0 Likes
byfranco59
Beginner Level 2
Galaxy A
Cihaz merkezi konumlarda güzel çekiyor fakat kapalı alanlarda diğer cihazlar gibi güçlü değil İnternet bağlantısında çekim zayıflıyor internete giriş yapmiyor ,teknik servis 3 kere gördü cihazda problem yok denildi oyuzden ben samsung cihazlardan memnun değilim...!!
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba byfranco59,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına, istediğiniz zaman bize aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes