cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A71 pil sorunu

(Topic created on: 03-19-2020 04:44 PM)
9002 Views
Eminfo25
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar. Daha dün aldım telefonu ve hızlı bir şekilde şarjı azalıyor pek bir şey yapmadıhım halde. Ilk gün diye mi böyle ? Düzeliri zaman sonra. 4500 mah gücü var cünkü

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Eminfo2,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızı yeni satın aldığınızdan, uygulama güncellemeleri nedeni ile şarjınız hızlı bitmiş olabilir. Dilerseniz incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

8 Comments
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy A
telefon daha yeni olduğu için bataryası daha açılmamıştır 2 veya 3 saat şarjda bırak batarya açılır...senin ilk aldığın zaman şarja takıp 2 3 saat beklemen lazımdı...yeni telefonun hayırlı olsun.
Eminfo25
Active Level 6
Galaxy A
sende mi A71 kullanıyorsun
ayberkbabax61
Active Level 2
Galaxy A
3 saat değil aslında uzmanlar ilk açılıştan önce 8 saat şarj edin diyolar ama sabırsızlıktan
Eminfo25
Active Level 6
Galaxy A
teşekkur ederim 😊aldığımda %48 gibi oranı vardı bende kurcaladim eksi telefondan kalan dosyalarla resim muzik ayarlari hesap veri kurulumlari derken o şarjı 5 6 saatde bitirdim. sonra sarja taktim 1.24 dk yakın şarj oldu. lakin hızlı azaldı şarjı. saat gece 01.00 yakın aldım şuan şarjım %25 pek uğraşmadim bile biraz muzik istagram whattsap o kadar. 3 saat sarjdan çıkarmam o zaman
DevranS20FE
Active Level 7
Galaxy A
ben a50 kullanıyorum ama her telefon için geçerli yardımcı olabildiysem ne mutlu bana😊
yusufynk
Beginner Level 5
Galaxy A
bende a 71 kullanıyorum 2 hafta oldu sayılır hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım sürekli aktif bir kullanıcı olmama rağmen şarj uzun süre gidiyor bir iki gün denedikten sonra düzelmez ise servise gondermeni tavsiye ederimm
ayberkbabax61
Active Level 2
Galaxy A
bende a40 var ilk aldığım zamanlar orjinal hızlı şarj kablosuyla ediyodum ve max 6 7 saat dayanıyodu sonra şarj kablosu kayboldu başka normal bir şarj aletine geçmek zorunda kaldım şuan asonic marka dandirik bir şarj aletiyle şarj etmeme rağmen 1 günü rahat çıkartıyorum bence sorun ya şarj aletindedir ya da yeni aldığım için pil daha açılmamıştır diye tahmin ediyorum büyük ihtimal sendede bu sorun olabilir başkan
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Eminfo2,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazınızı yeni satın aldığınızdan, uygulama güncellemeleri nedeni ile şarjınız hızlı bitmiş olabilir. Dilerseniz incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​