cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A71 kamera hatası

(Topic created on: 08-19-2020 08:42 PM)
649 Views
Ali_kb
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

3 hafta önce Samsung A71 aldım ve aldıktan 2 hafta sonra kamera hata verdi. Ön kamerada 32Mp fotoğraf çekerken görüntü takılı kalıyo , fotoğraf çekme tuşuna tekrar basınca kamera başarısız uyarısı veriyo ve kamera kapanıyo. Bazen de kamera mor fotoğraf çekiyo( kamera güneşe bakarken)

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ali_kb,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Son güncellemeyi yüklediniz mi. Kamera da yapay zeka var onu kapatın düzelir.
0 Likes
MiRhanBaba
Active Level 5
Galaxy A
nedense ben bi cihaz almadan önce olumlu olumsuz tüm yorumlara anlatımlara bakar öyle alirim yalnız a51 ile ilgili yazilan söylenen hiçbir sorun sıkıntı yaşamadım 2 gündür a71 kullanıyorum söylenilen anlatılan iddaa edilen sorunların hiçbirini yaşamadım bence bu olumsuz yorumlar yapan telefon kullanmasını bilmiyorlar.
0 Likes
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
bir cihaza kafayi taktiysam asla kimsenin yazimina bakmam a71 aldim. almadan 4500bataryada çok pil yiyo falan yazilar gördüm fakat bende 25 30 saate aşkın dayanıyor şarj.. bence de bi çok kisi ayar yapamıyor gelişi güzel kullaniyorlar
0 Likes
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Ali_kb,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa incelememiz için, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes