cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A71 Wifi Kopma Sorunu

(Topic created on: 11-18-2021 12:19 PM)
82 Views
ertunc34
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba,

A71 model telefonumda ekranı kilitlediğimde wifi kopuyor. Bildirimleri de alamıyorum. Wifi kapattığımda mobil veri ile bir sıkıntı yaşamıyorum. Benzer bir sorula karşılaşan oldu mu?

6 Comments
Solution
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba, Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla işlemini uygulayıp tekrar deneyin.

Sorun düzelmediği taktirde Ayarlar üzerinden bazı ayarlarda değişiklik yapılmış olma ihtimali var.
Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Tüm Ayarları Sıfırla işlemini uygulayın.

Sorun yine düzelmez ise Samsung Members üzerinden hata raporu gönderin.
Sistem kayıt verilerinin seçili olması gerekmektedir.
Cihazdaki sorun incelenir ve yazılımsal sorun varsa gerekli yerlere bildirilir.
Soruna çözüm bulunur.
0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Benim eski tabletimde de böyle bir sorun mevcut maalesef.

Bi
Ayarlar > genel yönetim > Sıfırla > Ağ ayarlarını sıfırla

Yapınız.
0 Likes
ertunc34
Beginner Level 2
Galaxy A

Ağ ayarlarını sıfırladım, telefonu yeniden başlattım ama çözülmedi. Tüm ayarları sıfırlarsam fotoğraf vs. kayıtlarım silinecek mi ?

0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Cihazınızı sıfırlamanız ı öneriyorum uygulamalar ekranına gelin ayarlar uygulamasını bulun tıklayıp girin genel yönetim yazı seçeneğini bulun ve tıklayın çıkan sayfa içerisinden sıfırla yazan yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden fabrika ayarlarına sıfırla yazan Bu yazı seçeneğine tıklayın oradaki sayfadaki gerekli adımları uygulayarak sıfırlama işlemini başlatın ve onaylayın
0 Likes
ertunc34
Beginner Level 2
Galaxy A

Fabrika ayarlarına geri dönmeden önce telefonu yedeklemem gerekmez mi?

0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/Yedekleme-ve-kopyalama/td-p/9824957
Göndermiş olduğum linke tıklayarak benim oluşturduğum eski bir gönderimi incelemenizi öneriyorum detaylı bir şekilde yedekleme işlemi nasıl yapılır anlatılmaktadır bunun için Yukarıdaki bırakmış olduğum linke tıklamanız yeterli olacaktır
0 Likes