cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A71 Ve M51 Android 11 One ui 3.1

(Topic created on: 04-01-2021 11:36 AM)
975 Views
tahamusa
Active Level 3
Options
Galaxy A

Buradan tembel olan Samsung Türkiye ekibine sesleniyorum artık afrika dahi güncellemeyi aldı tüm ülkeler aldı bir türkiye kaldı daha neyi bekliyorsunuz 2 yıl önceki A50 dahi aldı Android 12 çıkacak Ben A71 kullanıyorum yazılımsal şarj problemi var android 11 bekliyoruz kendisinden seviye olarak daha düşük segment telefonlara geldi A71 gelmedi diyorlar çalışmalar var getiremiyorsanız güncelleme en azında 300-400 mb performans güncellemesi gelsin Bunuda yapamıyorsanız yılda 40 tane telefon modeli çıkarma ey samsun bundan sonra samsungu ne kimseye öneririm nede kendim alırım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba tahamusa,

Ben Gökırmak, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Galaxy A71 cihazlarımız için yeni yazılımın, an itibariyle 15 Mart 2021 - 15 Nisan 2021 tarihleri arasında sunulması planlanmaktadır. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden, ileriki tarihlerde listemizi kontrol etmenizi rica ederim. Listemiz sürekli güncelleniyor. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.guncelmiyiz.com

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
14 Comments
Pankek
Active Level 7
Galaxy A
Ne dersek diyelim sesimizi duymuyorlar yine güncellemeyi en geç biz alacağız
DearM51
Active Level 5
Galaxy A
5 nisana kadar alması gerekiyor
0 Likes
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Bunu neye dayanarak söyledin şimdi bak umutlandım birden xmöxöxşzşz
0 Likes
tahamusa
Active Level 3
Galaxy A
Ben A71 kullanıyorum yazılımsal şarj problemi var android 11 bekliyoruz kendisinden seviye olarak daha düşük segment telefonlara geldi A71 gelmedi diyorlar çalışmalar var getiremiyorsanız güncelleme en azında 300-400 mb performans güncellemesi gelsin Bunuda yapamıyorsanız yılda 40 tane telefon modeli çıkarma ey samsun bundan sonra samsungu ne kimseye öneririm nede kendim alırım
xhsynozsoy
Active Level 4
Galaxy A
12 gelicek bize 11 gelmedi 😀😀
xhsynozsoy
Active Level 4
Galaxy A

eyy samsung A71 güncelleme nezman gelicek

Galaxy A
Haklısin kardeş A71 ve M51 kullanıcıları çok ertelendi bi isi doğru düzgün yapmıyorlar
OKNYLMZ01
Active Level 5
Galaxy A
Adam Konuşmuş yaa ne desen haklısın...
Eyy samsung duy sesimizi..
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A

Hadi geç geldi tamam ama gelen güncelleme Şarj sorunumuzu çözmezse ne işime yarayacak benim ? Gelsin gelsin herkes gelsin diyo tamam gelsin de şarj düzelmeyecekse orta ust segment bu telefona bi optimıze edemiyorlarsa koca bi hiç tir. Samsung hayrani ben yemin ederim soğumaya başladim. Sırf arayüz için samsungdayim. Yoksa samsung rakipleri tarafindan eziliyor. Sadece ekran uretip piyasaya  teledonlar çıkarmanin anlami yok. Onu geçtim S20 serisi bile. Ne şarj tutuyor ne soğuyor. Samsung batarya konusunda eaki telefonlarinda çok iyiydi. Evde kardesimde j7 prime var. 3 yili geçti telefon garantisi bitmeye 1 ay kala batarya deiştim. A71 den iyi şarj tutuyo geceden sabaha %1 bile yemiyo😅 Umarım güncelleme ile artık bişeyler olur A50den buna geçtim ben daha üst segmente çıkmaya bütcem yok kusura bakmasin samsung.