cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A70 telefonumda "siyah" renklerin garipliği

(Topic created on: 12-05-2021 04:00 PM)
85 Views
RəşadA70
Active Level 3
Options
Galaxy A

Herkese Merhaba,Azerbaycandan Samsung Members Türkiye formuna katıldım.Samsung A70 telefonuna sahipim.Aldığım günden beri "siyah" renklerde kayma oluyor,yani yerinde durması gerekirken kayma yaşanıyor.Bazıları bunun yazılımsal,bazıları da bunun donanımsal olduğunu düşünüyor.Bu hatanın çözümü nedir?Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Ps:Türkçem kötü olduğu için yaptığım hatalar için özür dilerim.

10 Comments
Solution
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki Yazdığınız yazı da yanlış bir şey yok ve özür dileme nize de gerek yok konumuza Gelecek olursak cihazınızın detaylı incelenmesi için garanti belgesi ile birlikte Samsung yetkili servis merkezine teslim etmenizi öneriyorum
0 Likes
RəşadA70
Active Level 3
Galaxy A

Samsung Members uygulamasından yardım istedim,ama bana Rusyaya gitmemi istendi🤦Bir telefon için Azerbaycandan Rusyaya gitmek çok saçma oldu

Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Halla halla Azerbaycan'da Samsung servisi yok muymuş? Cidden saçmaladı bu Samsung
RəşadA70
Active Level 3
Galaxy A

Var ama illa Rusyaya gitmem istendi

0 Likes
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Rusyaya gitmek zorunda değilsiniz kardeşim.
0 Likes
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Kardeşim ayıp etmişler maalesef Ne diyebilirim ki
0 Likes
Solution
Rose67_
Expert Level 5
Galaxy A
Salam
İstəyirsinizsə, geri qaytarma sorğusu və ya dəyişdirmə tələb edin, cihaz problemli görünür.
0 Likes
AndrewMallams
Active Level 7
Galaxy A
Hocam bilgim dahilinde bahsettiğiniz sorun "ghosting"dir. Normaldir, servise götürmeniz ya da götürmemeniz herhangi bir fayda veya zarar sağlamayacaktır.
Sonucunda bir profesyonel olmadığım için kendinizin de araştırması faydalı olacaktır.
0 Likes
RəşadA70
Active Level 3
Galaxy A

"Amoled" ekranlarda olan bi olay sanarım

0 Likes