cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A54 telefon aldım 2 hafta oldu.2 kere servise gitti.

(Topic created on: 04-12-2023 07:42 PM)
446 Views
yağmurla
Active Level 3
Options
Galaxy A

Bana yeni telefon vermek zorundasınız.Arızasını ispat etmem için video istiyorlar.ensemde kamerayla gezmiyorum ben.Telefon ekrana çift tıklayınca kapanıyor.şimdi 3 gün serviste kalacak. Eğer kapandığına şahit olurlarsa haklı bulacaklar beni.Telefon kendisi bir sürü hata raporu düzenliyor.Ürettikleri telefonada inanmıyorlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AEYalman,

DM üzerinden iletmiş olduğumuz talebimize istinaden ileitşim bilgilerinize ulaşamadık ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
25 Comments
Galaxy A
A34 ve A54 yeni çıktığı ve 3 ay içerisinde yaptıkları için hiç kontrol edilmeden hemen piyasaya sürdükleri için telefon arıza verir veya üretimde hata oluşmuştur. Bu iki telefonu alan pek memnun değil sen memnun musun onu da bilemem ama keşke almasaydın
yağmurla
Active Level 3
Galaxy A
BU SON OLSUN!!!!
Emmi_S22Plus
Active Level 10
Galaxy A
yanlış yerdesiniz, burada size yardımcı olacabilecek yada sorunun çözümüne katkı sağlayabilecek kimse yok. Servis yada Samsung müşteri hizmetleri sizin muhattabınız, burası sadece forum.
yağmurla
Active Level 3
Galaxy A
Hasbinallah
Galaxy A
Benim tel de a54 ama bir sorun yok
yağmurla
Active Level 3
Galaxy A
15 gün oldu alalı 15 gündür uğraşıyorum..neyse
Galaxy A
Ne zeki tayfasınız 😄Screenshot_20230412_204307_Settings.jpg
niyoman
Active Level 2
Galaxy A
Vay... harcanma buralarda kral... zor olmuyor mu böyle zeki bir halde bu dünya sana? bahsedilen olay ekran kapanması değil ekran uyandırırken telefon kapanması.Screenshot_20230411_113303_Samsung Members.jpg
Galaxy A
Bu uyarıyı herkes alıyor bu arada😀 telefon yeni çıktı az bekleyin güncelleme almasını hemen "bana yenş cihaz vermek zorundasınız" diye post açıp kirlilik yapmayın:) elimdeki cihazı aldığım ilk zamanlar o kadar sıkıntılıydı ki kullanamıyordum, 1 ay sonra gelen güncelleme ile hepsi düzeldi😀 azıcık zaman tanıyın yahu samsung bu iPhone değil samsung yılda kaç telefon çıkarıyor, güncelleme vermesi az sürer yaw biraz sabır. Ve evet, bencede ben buralarda harcanıyorum