cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A53 5g

(Topic created on: 02-15-2023 08:56 PM)
241 Views
gecekusu18
Active Level 1
Options
Galaxy A

Android 14 ne zaman gelir Açaba Cokda Merak Ediyorum Nasıl Olacak Diye Telefonlar Bu Ay Güncelleme Alırmı 

11 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende a53 kullanıyorum sakin daha
5.1 alacaz yani daha çok güncellemelere sahip olucağız 5.1 yakında yayınlanır diğer üst cihazlardan sonra
gecekusu18
Active Level 1
Galaxy A
Insanlah Telefonuma çok değer biriyim 😄 Cokda Memnunum Gerçekten Müzik dinlerken Sanki Ses siteminde dinliyorm
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
S veya Z serisi telefonlarda AkG hoparlör kullanılıyor ama A ve M serisinde standart hoparlör kullanılıyor
gecekusu18
Active Level 1
Galaxy A
A serisinde de çift hoparlör var birinci ekrandan aliyosun sesi ikincisi alt hoparlörden
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Stereo hoparlör o ama sesi ekrandan almıyorsun üstteki ahizeden ses alıyorsun normalde üst tarafta başka hoparlör bulunuyordu ama o hoparlör kaldırıldı yenilik olsun diye şimdi ahizeden geliyor ses
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
Android 14 daha tanıtılmadı google tarafından Eylül-Ekim gibi oneui 6 ile beraber gelmeye başlar s23 ile
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Kasim da gelecek agustos ta google tanitacak
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Daha çok var. Android 14'ün geliştirici sürümü bile daha yeni yayımlandı. Android 14 sonbahar başlangıcında tanıtılır. Üst düzey Samsung cihazlar ekim-kasım aylarında alır. Eğer Android 13'te uygulanan program devam ettirilirse A53 kasım sonu veya aralık başında Android 14 alır. Tabii Samsung yeni bir politika izlerse daha erken de daha geç de olabilir.
gecekusu18
Active Level 1
Galaxy A
Doğru Haklısın