cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A52 Video Performansı

(Topic created on: 12-27-2021 10:23 AM)
236 Views
usta55
Active Level 7
Options
Galaxy A

Samsung A52 Video çektim bugün yürürken optik Görüntü sabitleme(OIS) bence iyi çalışmıyor sarsıntısı fazla yürürken yazılımsalmıdır donımsalmıdır bilmiyorum ama yürürken sabitleme iyi değil farkı çözünülürklerde çektim 1080 p 30eps de süper denge açıkta biraz idare ediyor yazılımsal olarak Video sabitleme yapan telefonlarla fazla **bleep** yok bence

4 Comments
tubatu
Active Level 7
Galaxy A
Tam bilmiyorum ama zaten sadece 1080 30 da sabitleme çalışıyor diğerlerinde yok galiba .
usta55
Active Level 7
Galaxy A
Süper denge diye bir şeçenek var 30da fakat diğerlerinden iyi olması lazım çünkü bu telefonda optik Görüntü Sabitleme (OIS ) Donanımsal olarak var fakat iyi çalışmıyor bence
0 Likes
usta55
Active Level 7
Galaxy A
İphone 11 kullandım kısa bir zaman optik sabilemesi çok iyi A52 den kat kat
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba usta55,

İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes