iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung A51cihazımın sağ kısmında hafif bi yamulma var

(Konunun oluşturulma tarihi: 10-16-2021 12:19 PM)
Members_gXhqlQc
Beginner Level 2
Seçenekler
Galaxy A

Yıllardır samsung kullanan biriyim sağ olsunlar ki soğuttular samsung A51 cihazımın sağ kısmında yamulma var aldığım günden beri  kılıfla ve kırılmaz camla kullandım herhangi bir darbe düşürme  vesaire hiç bişey yok çok güvendikleri teknisyen arkadaşlar 850 lira gibi bi peşin para ekran değişimi ücreti istiyorlar ekran değişçekmiş ekranda hiç bi problem yok gayet güzel çalışıyor  telefon çöktü kapanıyor donuyor kafayı yedi diyorlarki teknisyenin söylediği bizim için esastır müşteri yalancıdır teknisyen patronu düşünüyorsa parayı almanın peşindeyse benim ne günahım var bu saatten sonra samsung almam kimseyede tavsiye etmiyorum. 

3 Yorum
faruk07
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
O bayide bir takım sorunlar olabilir hiç bir yerde gidip de müsteri yalancıdır gibi cumleler kurulmaz. Zatn altı üstü bi yamulma diyosn yani hiç bi madde durduğu yerde yamulmaz. Ona yanlışlıkla bi şey yapmışsındır illa ki. Artık orasını bilemeyiz tabi de(üstüne mi oturdun, kedin mi kemirdi, ocakta mi unuttun, kapıya mı çarptın; naptıysan bilmiyorum) ama kendi kendine yamulmaz o yüzden öyle denmiş olabilir. Ancak onun dışında olmayan bi hata varmış gibi gösteriliyorsa istemiyorum tamir mamir de git. Ya da sen serviste kontrol ettirdikten sonra arızalar ortaya çıktıysa git hakkını ara. (Bu arada ekran kırılması gibi şeyler garantiye girmez, bunu biliyosundur umarm)
Anonymous
Uygulanamaz
Seçenekler
Galaxy A
Samsung değil de servisleri cins bi düzeltemediler gitti. Tüketici haklarına ver gitsin...
0 Övgü Puanı
Çözüm
Manavgat
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba Members_gXhqlQc,

 

Kayıtlarınızı incelediğimizde 16.10.2021 tarihinde, tarafınıza yetkili birimlerimiz tarafından geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

 

Teşekkürler.

MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı