cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A51cihazımın sağ kısmında hafif bi yamulma var

(Topic created on: 10-16-2021 12:19 PM)
52 Views
Members_gXhqlQc
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Yıllardır samsung kullanan biriyim sağ olsunlar ki soğuttular samsung A51 cihazımın sağ kısmında yamulma var aldığım günden beri  kılıfla ve kırılmaz camla kullandım herhangi bir darbe düşürme  vesaire hiç bişey yok çok güvendikleri teknisyen arkadaşlar 850 lira gibi bi peşin para ekran değişimi ücreti istiyorlar ekran değişçekmiş ekranda hiç bi problem yok gayet güzel çalışıyor  telefon çöktü kapanıyor donuyor kafayı yedi diyorlarki teknisyenin söylediği bizim için esastır müşteri yalancıdır teknisyen patronu düşünüyorsa parayı almanın peşindeyse benim ne günahım var bu saatten sonra samsung almam kimseyede tavsiye etmiyorum. 

3 Comments
faruk07
Active Level 7
Galaxy A
O bayide bir takım sorunlar olabilir hiç bir yerde gidip de müsteri yalancıdır gibi cumleler kurulmaz. Zatn altı üstü bi yamulma diyosn yani hiç bi madde durduğu yerde yamulmaz. Ona yanlışlıkla bi şey yapmışsındır illa ki. Artık orasını bilemeyiz tabi de(üstüne mi oturdun, kedin mi kemirdi, ocakta mi unuttun, kapıya mı çarptın; naptıysan bilmiyorum) ama kendi kendine yamulmaz o yüzden öyle denmiş olabilir. Ancak onun dışında olmayan bi hata varmış gibi gösteriliyorsa istemiyorum tamir mamir de git. Ya da sen serviste kontrol ettirdikten sonra arızalar ortaya çıktıysa git hakkını ara. (Bu arada ekran kırılması gibi şeyler garantiye girmez, bunu biliyosundur umarm)
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung değil de servisleri cins bi düzeltemediler gitti. Tüketici haklarına ver gitsin...
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Members_gXhqlQc,

Kayıtlarınızı incelediğimizde 16.10.2021 tarihinde, tarafınıza yetkili birimlerimiz tarafından geri dönüş yapıldığını görmekteyiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes