cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A51 sorun

(Topic created on: 11-22-2021 09:31 PM)
128 Views
WHOIAM
Active Level 2
Options
Galaxy A

Telefonumda oyun oynarken eski performansı göremiyorum bi çok şey denedim ama hala donma ve gecikmeler oluyor ve instagram dan Dm bildirimi bazen ya gelmiyor ya da geç geliyor neden bu sorunlar çıktı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz lütfen.

7 Comments
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Oynadığınız oyundan kaynaklı bir sorun olabilir. Telefonunuzda "Game Launcher" uygulaması mevcut ise oyuna girmeden önce veya oyuna girdiğinizde kısayol aracalığı ile "Öncelik Modu"nu aktif ederek oynamayı deneyebilirsin.
Öte yandan Bildirim sorununu sadece Instagram'da mı yaşıyorsun?
Eğer sadece Instagramda yaşıyorsan şu adımları izle;
Ayarlar > Uygulamalar > Instagram > Depolama > Önbelleği Temizle
Bu adımı uygulayarak Instagram Önbelleğini temizleyebilirsin. Eğer halâ sorunun düzelmedi ise yine aynı adımları takip ederek "Verileri Temizle" seçeneğini kullan. (Dikkat : Verileri Temizle seçenegi uygulama ile ilişkilendirilmiş tüm verileri temizleyecektir. Önemli verilerini yedeklemeyi unutma.)

-Eğer bu yorumum faydalı olduysa sağ köşedeki 3 Noktadan çözüldü olarak işaretlersin sevinirim.
WHOIAM
Active Level 2
Galaxy A
Öncelik modunu açınca gelen aramaları veya bildirimleri göremiyorum yinede teşekkür ederim ilginiz için
0 Likes
Fatal-IV
Active Level 7
Galaxy A
Öncelik modu oyun performansınızı arttırmak için bazı ayarları kısıtlayacaktır. Bunun için bi çözümüm bulunmamakla birlikte; Oyuna giriş yapmadan önce
Ayarlar > Pil Ve Cihaz Bakımı > Hafıza
Adımlarını takip ederek Cihazınızın hafızasını temizleyebilirsiniz. Öte yandan Yine aynı menü üzerinden Cihazını optimize ederek oyun performansınıza ufak bir katkıda bulunabilirsiniz.

-Bu yorumum sizin için faydalı olduysa sağ köşedeki 3 noktadan çözüldü olarak işaretlersen sevinirim.
Galaxy A
Bendede aynı sorun var ama sorun instagramdaymış sanırım diger uygulamalarda direk geliyo bide bendede oyunda 2 3 saniye donuyo sonra düzeliyo düzelene kadar ölmüş oluyom ztn ama yapacak bisey yok keske xiamoi alsaydim
WHOIAM
Active Level 2
Galaxy A
En mantıklısı ıphone sanırım ama oda pahalı
Erbayer
Active Level 3
Galaxy A
Güncelleme sonrası telefon çok kötü, bugün Hard reset attım, nafile 😒
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba WHOIAM,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması içerisinden " Yardım alın > Geri bildirim gönder > Hata Raporları bölümünden sorunu ayrıntılı olarak yazarak, sistem kayıt verilerinizle birlikte '' Gönder '' butonuna basınız. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacaktır. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​