iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung A51 güncellemeden sonra ruhuna el fatiha

(Konunun oluşturulma tarihi: 05-21-2022 09:38 AM)
alieymen
Beginner Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Guncelleme öncesi parmak izi ve yüz tanıma özelliği çok kötü olan telefon güncellemeden sonra yani android 12 den sonra donma kasma bildirim pameli algilama resmen ölmüş onca ücret verip alıyoruz yazık.

Bu arada bana telefonu güncellemeden sonra fabrika ayarlarına sıfırla demeyin yaptım çünkü modetorler bu durumu bildirin lutfen 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba alieymen,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

4 Yorum
textxd
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Servise göndereceksin
0 Övgü Puanı
SerhatErgün
Active Level 10
Seçenekler
Galaxy A
Sistem Güncellemesi sonrası donma kasma yaşanabilir cihazınızın yedeklerini alıp bir format atıp kullanın hala aynı sıkıntıları yaşarsanız servise danışın
0 Övgü Puanı
Heyyee
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Aynı telefonu kullanıyoruz bende bu saydıkların yok iken sen de neden var anlamış değilim. Android 12 kurdum üstüne format attım gayet akıcı telefon. Kasma donma yok
0 Övgü Puanı
Çözüm
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba alieymen,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​