cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A51 Hızlı şarj

(Topic created on: 06-29-2022 01:52 PM)
190 Views
thisisardaali
Active Level 4
Options
Galaxy A

A51 cihazımda hızlı şarj özelliğinin çalışmadığını **bleep** ettim acaba şarj aleti mi bozuldu diye düşünürken annemin şarj aleti orijinal diye ondan da denedim ama yine olmadı sizce sorun sokette mi batarya da mı çünkü arada bir kabloyu düzgün bağladığınızı kontrol edin falan diye uyarı veriyordu.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Büyük ihtimalle sokette Öncelikle şarj girişini yumuşak uçlu bir fırçayla temizleyin Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun devam ediyorsa burda yardım al bölümünde tanılamadan batarya, şarj ve USB bağlantı testlerini yapın Duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun Gerekli testlerden sonra ilgili işlem yapılır Dilerseniz Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz

View solution in context

5 Comments
EymenTR
Active Level 6
Galaxy A
Muhtemel sorun sokettedir değiştirmenin tavsiye ederim
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy A
Bende öyle düşünüyorum çünkü batarya o kadar kolay bozulmaz bence
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Büyük ihtimalle sokette Öncelikle şarj girişini yumuşak uçlu bir fırçayla temizleyin Düzelmezse cihazı yedekleri alıp fabrika ayarlarına sıfırlayın Sorun devam ediyorsa burda yardım al bölümünde tanılamadan batarya, şarj ve USB bağlantı testlerini yapın Duruma göre bir Samsung yetkili servisine başvurun Gerekli testlerden sonra ilgili işlem yapılır Dilerseniz Samsung Membersa hata raporu da gönderebilirsiniz
thisisardaali
Active Level 4
Galaxy A
Tamamdır teşekkürler
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Rica ederim 🙂