cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A50 kapanıp açılıyor.

(Topic created on: 09-01-2022 11:37 PM)
59 Views
BağıranBaraka
Active Level 3
Options
Galaxy A

Herkese iyi akşamlar. Telefonumu 3 gün önce son gelen temmuz ayı güvenlik güncellemesine yükselttim. Güncellemeden hemen sonra cihaz 8-10 kere yeniden başladı ve en son açılış ekranında kilitli kaldı. Ertesi günün sabahı cihazı şarja takıp açabildim. Bu 3 gün içerisinde ara ara kendiliğinden donup yeniden başlamalar mevcut. Son olarak az önce donup kapandı ve açılış ekranında gidip geliyor. Bu sorun hakkında iki kez hata raporu gönderimi sağladım, ancak her hangi bir geri dönüş olmadı. Şuan cihaza her hangi bir müdahale yapamıyorum. Bunun için çözüm önerileriniz nelerdir?

15 Comments
Galaxy A

Güncelleme öncesi böyle bir sıkıntı yoktu cihazda. Daha öncesinde hasar, ısınma, donma gibi problemler de yoktu ancak 3 gündür kendi kendine kapanıp açılıyor. Son kapandığında açılmadı ama, gidip geliyor.

TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Siz başvurun hatta şöyle yapın önce samsung merkezini arayın onlara durumu anlatın onlar duruma istinaden karar verirler yardımcı olunucaktır
0 Likes
Galaxy A

Telefonu açabilirsem reset atıcam. Olmazsa da son çare servise gösteririm artık. Yapacak bir şey yok. İlk kez böyle bir şey başıma geliyor.

0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Servise göndermeden önce samsung u arayın ordan çözüm masasına durumu iletin bir çözüm sağlanır tarafınıza zaten açılsa bile anakart arızası var olabilir işlemler yarım kalabilir cihaz kapanmadan önce nasıl durumda idi.
0 Likes
Galaxy A

Cihaz kapanmadan önce normal durumdaydı. Sosyal medyada haberleri okurken kapandı kendiliğinden.

0 Likes
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Anladım anlattıklarınıza göre büyük ihtimalle anakart problem var ondan yinede en sağlıklı samsunga götürün biraz daha süre verin cihaza düzelmezse götürün umarım sorun düzelir
0 Likes