cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A50 One UI 2.5 Güncelleme Sorunsalı.

(Topic created on: 11-24-2020 01:54 AM)
107 Views
daktilo84
Active Level 7
Options
Galaxy A

Artık görmekten imtina ettiğim bir paylaşım hâline geldi. Hele hele "Edge Paneli Gelecek mi?" paylaşımı da epeyce gözlerimi de yordu.

Alt üstü bir güncelleme! Ne vaat edebilir ki?
Video çözünürlüğünü 4K yapmazlar. Video kare sayısını da 60 FPS yapmazlar, konsept gereği. Ben işin kamera tarafında olduğum için bu yönü ile ilgileniyorum. Kameranın pro ayarları da değişmez.
Neyse arkadaşlar, One UI 2.5 gelirse gelir. Gelmezse de dünyanın sonu değil.

:) Bak bir zamanlar heyecanla beklediğimiz Android 10 geldi. Üzerinde ne kadar zaman geçti. Ne değişti. :) Vermeyince Mabud, neylesin Samsung.😀
8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kesinlikle haklısınız. Alt tarafı bir güncelleme. Dediğiniz gibi Android 10'u bekliyorduk, geldi ve şimdi sıradanlaştı. Telefonu sıradan kullanan biri için Android güncellemesi pek de önemli değil bence. Bir günlük bir heves.
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
çok haklısın bence yan uygulama ile 4k çekim yapıyorsun samsung camera ile ne mümkün hiçbir şekilde bunlara önem veren güncelleme gelemedikten sonra gereksiz olacak
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
Ben bunun cevabini edge paneli gelecek diye bildirmeme rağmen sana inanmiyorum diyip 200 tane daha gönderi açıyorlar biktim artık ya.
katiliyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardeş işte bende bende bunu anlatmaya çalışıyorum ama anlamak istemiyorlar yani anlamadım gitti bende bıktım hadi android 11 alamicak olanlar 2.5 istese mazur görürüm ama android 11 alacaklar isteyince olmuyor yani çünkü zaten android 11 2.1 ve 2.5 ide içinde barındırarak gelecek
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A

Arkadaşlar bugün sizinle bir düşüncemi paylaşmak istiyorum Burası çok güzel bir topluluk herkes herkesle düşüncelerini ve sorunlarını paylaşıyor Ama bir konuda gereksiz heyecan yapıyorsunuz geliyor bana O konu da sürekli güncelleme sorgulaması yapılması ; Güncelleme geldi mi, güncelleme ne zaman gelecek, güncelleme niye gelmedi, güncelleme gelmedi mi, ona geldi bana niye gelmedi... vesaire vesaire Ya arkadaşlar bi relax olun Güncelleme gelirse gelir, gelmezse gelmez Gelecekse illa ki gelecektir, size gıcık olup göndemeyecek halleri yok ya 😀 Hem bi güncelleme olursa gelecek olan telefonlara - aynı model olsa bile - birden aynı anda gelmez Bunun hem bi takvimi hem de yayılma süresi vardır Yani özetle burdan sürekli sorgulama yapmak boşa kürek çekmekten başka bir şey değil Oysa ki basitçe telefondan yazılım güncellemesini kontrol etseniz yeter, zaten gelirse otomatik inecektir Durum böyle Umarım benimle aynı düşüncede olanların da sesi oluşumdur 

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Haklısın saçma sapan "güncelleme gelecek mi?" konularını görmekten bıktık.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim
0 Likes
ÖmerA71
Active Level 4
Galaxy A
benim cihazım A71 olmasına rağmen 720p de bile 60 fps çekme özelliği yok bütün kare hızları 30 fps telefonun en büyük sorunsalı 4 tane kamera var 60 90 120 240 hatta daha fazla fps desteklemesine rağmen sadece 30 fps sabitlemişler
0 Likes