cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A34

(Topic created on: 05-17-2024 05:19 PM)
457 Views
SercanDemir61
Active Level 6
Options
Galaxy A
Aramaktan Bıktırdığım İlk Firma Oldu Nedeni Belli Sıkıntılı Cihaz Üretmeleri Yani %10 Kesimde A34 Sıkıntılı Twitterde Ekran Titremesi Google Playde İnternet Gitmesi Birde Arada Dokunmatiğin Donması Resmen Ayıplı Ürün Ama Değişim Yok Hakkımı Tabi Arıyacam 😁 İsterse Hatları Çökse Bile 😁

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
MahmutCan-A34
Active Level 6
Galaxy A
hakkın olanın peşine düş aga sen bakma kimin ne dediğine istersen telefonu Yetkili Servise değişim isteyerek yolla

View solution in context

0 Likes
54 Comments
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
Google Play de internet gitmesi ve Twitter da ekran titremesi Samsung u ilgilendiren bir durum değil ve telefona zarar gelmedikçe Samsung telefon değişimi falan yapmıyor
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Telefona Zarar Vermedim Güzel Kardeşim Nasıl İlgilendiren Durum Değil Ayıplı İse Ürün Değiştirmek Zorunda
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
Telefona sen zarar verdin demedim
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Söylediğin Kelimeye Bak Samsung Bana Öyle Birşey Dedi Mi Senin Dediğin Gibi
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Bak Aynı Noktaya Gelemiyorsun Yazılım Attırdım Düzelmedi Hakkımı Arıyorum Hala Samsung İlgilendirmez Diyiyorsun Burada Resmen Avukatlık Yapıyorum Diyorsun
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
Bak,bu sorun bir tek sende olabilir.Samsung un yetkisi dışında bir uygulama da yaşadığın sorun nedeniyle Samsung un cihaz değişimi yapacağını falan bekleme.Kanunda hiçbişey yapamaz çünkü Samsung un haklı ve geçerli bir nedeni var.
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Kardeşim İnşallah Bu Sorunu Yaşamazsın Birşey Demiyorum Yaşarsan Ozaman Anlarsın Ne Demek İstediğimi
SonerA345G
Expert Level 1
Galaxy A
Yav ne demek istediğini gayet iyi anlıyorum
0 Likes
SercanDemir61
Active Level 6
Galaxy A
Tek Bendeymiş Kayıtları Atarsam Görürsün Tek Bende Mi Varmı