cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A33 Ses sorunu

(Topic created on: 09-17-2022 10:29 AM)
208 Views
Members_5mABdBl
Active Level 1
Options
Galaxy A

A33 5G telefonum aldığım günden beri beni saf yerine koyup oyalamaktan farklı birşey yapılmıyor.. 

piyasaya sürülen bir takım serisinde kullanıcılarda şikayetler sosyal medya ortamında oldukça fazla. Görüşmelerde karşılıklı ses sorunları oluşuyor.

servis arıyor biz güncellemenizi yaptık. sorun düzeldi gönderiyoruz telefonunuzu diyor. evrakta yazılan hata görülmedi.

arıyorum video ekleyin diyor. galeriye 4 tane video ekliyorum. uzun süre test edilsin diyorum. 1 gün duruyor biz sorun göremedik diyorlar. uzun süre test edin öyle sonuçlayın diyorum. akşamında kargolanıyor tarafıma. hata görülmedi yazmışlar şaka gibi herkez. 

telefonumu aldığım günden beri kullanamıyorum. testlerini tam anlamıyla yapamayıp piyasaya sürülen bu telefondan bir çok kullanıcı sorun yaşıyorken.

Samsung dan 1 kişi çıkıp demiyor biz yazılım bekliyoruz. bu konuda çalışıyor ekiplerimiz. bize bir süre müsade verin. demiyor. 2 3 aydır müşterilerin çoğu oyalanıyor. Helal etmiyorum. 7000 tl kolay kazanılmıyor.

değişim talebi istiyorum.

6 Comments
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Hangi operatör Türk Telekom mu
Galaxy A

Evet.

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Sorun Türk Telekom'da. Wi fi araması voltesi osu busu açıksa uyumsuzluktan oluyor. Bu sorunu yaşayanların neredeyse hepsi TT kullanıyor.
Galaxy A

türkcell de taktık kardeşim. sorun bizde değil demek çok mu kolay. ozaman operatörle ilgili ise arasın operatörü bak desin a33 kullanan tüm müşterilerim telekomda böyle bir sorun yaşıyor. buna çözüm bulalım desin bize de bilgi versin. 

Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Buradaki makaleyi okuyun belki yardımcı olur. Wi fi araması gibi şebeke dışı görüşme sağlayan tüm ayarları kapatın öyle aramayı deneyin.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/4-5g/hd-gorusme-ve-wifi-arama.html
Galaxy A

wifi arama da devre dışı bırakılarak denenmişti. sorun aynı.