cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A32

(Topic created on: 09-01-2021 12:38 AM)
350 Views
Complainantt
Active Level 3
Options
Galaxy A

Tekrardan Merhaba. Samsung A32 Cihazımı en son güncellemeden sonra adaptif parlaklık açık olmadığı halde ekranın kararıp aydınlandığı gönderisini atmıştım. Yorumlarda yardım etmek amacıyla bana telefonu sıfırlamamı söylediler aynı şekilde samsung ekibi'de bu şikayetimi ilettiğimde fabrika ayarlarını sıfırlamamı söylediler. Şuraya elimi basarım ki telefonu aldığımdan beri en az 6 kere sıfırladım. Yep yeni telefon alınır alınmaz sıfırlanır mı ? Telefonu açtığımdan itibaren zaten kurulumda bile donuyordu. Onun dışında ısınma, ghost touch, saçma yerlerde takılma sorunu var. Yani telefon faturaya ek olmasa geri vericem. Şayet faturaya ek olduğu için ve T*rkcell Bayisi Satarken İYİ, Geri alırken KÖTÜ Olduğu için uğraşmak istemedim. Telefonu alalı 1 Ay geçti Telefonda hal kalmadı. Yani ben birşey demiyorum sadece bu kadar yeni bir Telefon nasıl bu kadar **bleep** ve adi olabilir onu anlamıyorum. Bu arada Android 12 Güncellemesi ne zaman gelecek kesin Tarih var mı ? Yabancı ülkelerde 1 Eylül deniyor ama Türkiye'de farklı olabilir. Verdiğim paraya yazık.

9 Comments
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba

Eğer istersen Adaktif parlaklıği Devre dışı bıraktırabilirim ve rootsuz Özelden yazarsan yardımcı olurum gatantiye bir etkisi yok
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Yazı yazamıyorum buraya bak
izuna
Active Level 8
Galaxy A
özelde sınırlama var saçmalık
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Fps artıyor Çünkü performans sınırlanmıyor ve bu yüzden pil tüketimi artıyor bi zarari yok bende kullanıyorum ama suan yüklü değil şuan performansa ihtiyacım yok
Complainantt
Active Level 3
Galaxy A
tamamdir
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Lycan a gir ve camera light sensor u devre dışı bırak kendisi de diğer servisleri de
Complainantt
Active Level 3
Galaxy A
tamamdir
0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
birde arama çubuğa Adaktif parlaklık ve Adaptive brightness yaz sonuç çıkarsa onları da devre dışı bırak
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Complainantt,

Sıfırlama işlemine rağmen yaşadığınız durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrıve'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde üç nokta > OneDrıve ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri öğesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes