cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A31 telefon sahibiyim telefonum çift hatlı uzun süredir sım/sd kart hata

(Topic created on: 03-10-2023 10:36 AM)
101 Views
genç
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung A31 telefon sahibiyim telefonum çift hatlı uzun süredir sım/sd kart tepsisini kontrol et

Sim kart algılanamadı.Arama yapamayacak mesaj gönderemeyecek veya mobil kullanamayacaksınız.

Uyarısı alıyorum.bu uyarıyı alan var mı? Telefonum düşmedi,çarpmadı. Samsung members a bildirimde bulundum ancak bana geri dönüş sadece teknik servise başvurmam.... aynı sorunu yaşayan aynı marka model telefon sahibi başkalarida bulunmaktadır.telefonumu teknik servise götürmek istemiyorum....yardımcı olabilir misiniz?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba genç,

Farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

4 Comments
Galaxy A
Sim kart tepsisini çıkarıp tekrar takın aynı şekilde sd kart içinde yapın muhtemelen düzelecektir
0 Likes
genç
Active Level 1
Galaxy A

Hepsini denedim kesinlikle olmuyor gün içinde sık sık aynı hatayı alıyorum ancak faark etmediğim zaman beni arayanlar bana ulaşamıyor telefon karşı tarafa kapalı uyarısi veriyor

Galaxy A
members destek kısmından kontrol edin.Screenshot_20230310_105852_Samsung Members.jpg
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba genç,

Farklı bir sim kart takarak denediğinizde de aynı sorun görülüyorsa, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili hafızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosyalarınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra "Ayarlar-Genel Yönetim-Sıfırla-Fabrika Ayarlarına Sıfırla" diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD