cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A31 Kamera Sorunu

(Topic created on: 05-12-2022 12:31 PM)
609 Views
Əkarahanlı
Active Level 2
Options
Galaxy A

image

Evet gerçekten Bıktım Ya Arkadaş 4 5 Bin TL telefona Para Veriyorsun 4 Tane Kafam Kadar Kamera Koyulmuş Ya Şu resime Bakın Alllah Aşkına O kadar Ücret Ödüyorsun Ya Bi ağır çekimi Olsun Bi Kamera da Özellik Olsun Şimdi Moderotörler Gelip Bana Yok Hata Uygulaması Vs Vs Demeyin Kaç Bin Kere Giriyorum Günde Nafile Cihazım Kasıyor Ya Bi Güncelleme Verin Allah Aşkına Bu Nedir Yada Sattığınız Cihazın Arkasında Durun BU Cihazı benden Alın.....

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Egriceli,

Hata raporu gönderdiğiniz halde aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Kusura bakmayın ama bu cihaz turkiyede 4 - 5 bin lira yurt dışında 200-250 dolar olan bir telefon.özellikle gece kamera beklentiniz varsa yurt dışında minimum 350-400 dolarlık telefonlara bakmalısınız.buda turkiyede şu an 5-7 bin arası yapıyor. Çok iyi çeksin dersiniz 800 dolardan başlayan yeni çıkan amiral gemileri 15 binden başlıyor 25-30 nine kadar gidiyor.
Əkarahanlı
Active Level 2
Galaxy A
Sen Hayatında 800 Dolar Gördünmü(:
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Anlatmaya çalıştığım olay şu 200 dolarlık telefona 5 bin vermekmi mantıklı yoksa 800 dolarlık telefona 9750 tl vermekmi daha mantıklı
Galaxy A
Benimki S20 FE şuan 9 Bin TL ve aynı durum.
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Sizin cihazda bir sıkıntı olabilir ,çünkü s20 fe da pil dışında sorun yaşayana rastlamadım, birisi de kamera kalitesi düştü diyordu okadar
Galaxy A
Ekranı da soldu ve cansızlaştı.
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
İnşallah düzelir sorununuz
BAY-PANDA
Active Level 8
Galaxy A
Mesela ben geçen senenin amiral gemisi S21 i 9750 tl ya aldım martta . Ve 800 dolarlık telefon bu yurt dışında. Senin telefonun yurt dışı fiyati ile arasında 4 kat var ama turkiyede 2 kat fiyat farkı var.Ülkede saçma sapan bir fiyat politikası var zaten marul 20 tl ya alıyorsun ama 1 adana dürüm +2 ayranı neredeyse 2 marul fiyatına alabiliyorsun
Galaxy A
Öyle ve kalitesizi bu fiyatlara alıyorsun.