cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A30s cihazım eskisi kadar iyi oyun ve şarj performansı vermiyor

(Topic created on: 06-22-2022 10:19 AM)
80 Views
Muhammed_5506_
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung galaxy A30s cihazım artık eskisi kadar iyi şarj kalitesi vermiyor herhangi bir oyunda kasıyor telefonumda 10 GB yer boş olmasına rağmen kasıyor en son 2 gün önceki gelen güncellemeyi yaptım telefonum dahada beter oldu bu yüzden  xiaomi markasına geçiş yapacağım Samsungtan 1 tane bile telefon almam daha

16 Comments
Kaptan12345
Active Level 7
Galaxy A
Çok anormal bir durum değil. A30s eski bir cihaz. Tabiki zamanla performansı azalacak
Galaxy A
Yav eskiyor telefonlar samsung fanı değilim ama elinizdeki cihaz eski oluyo genellikle ve kastığı için şikayet ediyonuz direk daha samsung almam vs vs. Boş boş konuşuyonuz üstğne alınan alınsın ama bi cihaz yüzünden tüm cihazları kötüleyemezsin
Galaxy A
Genel konuştum amacım kötülemek falanda değil sıkıntılı cihazlarıda var samsungun ama bu tüm telefonlarının sıkıntılı olduğu anlamına gelmez.
Galaxy A
Kardeşim bu a30s için değil elimde a21s de var oda aynı ben şikayetçi olduğum durum bu son güncellemede telefonum daha beter pubg gibi yüksek Fps ve GB li oyunlarda rahatça oynayamıyorum eline alıp pubg oynamaya kalk kasmasından telefonu kırasın gelir
Galaxy A
A30s eski arkadşımda pubg oynayamıyor ben gördüm baya kasıyor yani eskimiş cihaz artık
a21ste yeni sayılmaz çok android 12 zaten sorunlu ama ilerideki güncellemelerle düzeltecekler illaki.
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Kanka telefonlarda Android 12 nasıl çalışıyor sence kurmaya değer mi?
Galaxy A
Bilmiyomki şuan a32 hariç her cihaz sorun yaşıyo bug olsun kasma olsun vs vs

İleriki güncellemer sonrasında yapılmalı bence iyice optimize etmeleri lazım
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Hm ben a03s için kursam sıkıntı olurmu 4gb ram modeli olanını kullanıyorum da
Galaxy A
Yurt dışında yayınlanmış ise stocj rom one ui core 4.1 atabilirsin yazılımdan anlıyosan at geri dönebilrisin belki sıkıntı çıkarsa