cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A23

(Topic created on: 09-30-2022 03:03 PM)
90 Views
fee37
Active Level 3
Options
Galaxy A

Samsung A23 telefonum kendi kendine yeniden başlatıyor. Bunun sebebi nedir? Tahmini veya bilgisi olan ?

9 Comments
Yasokaan
Active Level 3
Galaxy A
Belirli zamanlarda otomatik başlatma seçeneğini açmış olabilirsiniz. Bunu düzeltmek için ayarlarda arama kısmına yeniden başlatma yazın. Belirli zamanda yeniden başlatma seçeneğine tıklayın eğer açıksa kapatın bu sorun düzelecektir.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Onda belirli saatlerde ve pil 30dan fazlaysa oluyor eğee çok ısınırsa bazen yapıyor kendi yeniden başlatıyor
0 Likes
samsung31e
Active Level 1
Galaxy A

Samsung m31 kullanan arkadaşlar sizinde telefonunuz kendiliğinden açılıp kapanıyor mu?

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benim babam da M31 var bir sorun yok
samsung31e
Active Level 1
Galaxy A
Ben'de iki gün öncesine kadar bir problem yoktu ama şuan belirli bir süre kullandıktan sonra donuyor ve yeniden başlatılıyor. Yazılım hatası mı diye düşündüm.
mikikedi
Active Level 4
Galaxy A
3 4 kere sifirla yazilim hatası kesin düzelir sıfırlaninca max 4 kere
samsung31e
Active Level 1
Galaxy A
Bunu deneyeceğim. Format atmayı düşünüyorum
0 Likes
Galaxy A
büyük ihtimal anakartı sıkıntılı huawei p8 lite ve daha önceki huawei gr3 cihazlarımda ve hatta bu şuanki samsung m52 5g cihazımda da 1 kere yaşar yaşamaz servise verdim garantin varsa servise ver yoksa anakart makul fiyattaysa servise yaptır değilse yeni tel çözüm gibi.
esacan
Beginner Level 2
Galaxy A
Aynı sorun benim telefonda da var. Kapanıp açılıyor. Bazen iki saat sürüyor açılabilmesi.
0 Likes