cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A20S Güncellemeden Sonra Oluşan Şarj Problemi

(Topic created on: 08-24-2021 01:50 PM)
298 Views
cerkesemre
Active Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba, telefonum galaxy a20s ve yazılım güncellemesinden sonra şarjım %65 geliyor ve şarjı kesiyor fişe bağlı olduğu halde, ekran görüntüsü aldığım fotoğrafta şarja bağlı olarak çektim, şarj cihazımı dahi garanti dahilinde değiştirdim fakat problem devam etmekte. Telefona format atmama rağmen düzelme olmadı ! Samsung buna bir çözüm üretecekmi bilmiyorum yetkililer yardımcı olursa sevinirim. (aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim) +Paylaşalım

image

5 Comments
espa
Active Level 1
Galaxy A
Aynı problemi bende yaşıyorum telefonum A20s sarj %65 gelince sarj etmeyi kesiyor guncellemeden sonra boyle oldu
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
Aynı sorun bende de var. Yüzde 59'da şarj kesiliyor. Çıkarıp takmayınca düzelmiyor. Hata raporu göndermelisiniz. Çünkü Samsung'un bu sorundan haberi yok. Herkes göndermeli.
cerkesemre
Active Level 2
Galaxy A
Bugün gönderdim inşallah düzeltilir.
AlperAlpaslan
Expert Level 3
Galaxy A
İnşallah
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba efturkoglu,

Aynı durumu tekrar yaşamanız halinde, incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.

MOD​