cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A20 telefonunda şarjım 15 olunca çabuk bitmeye başlıyor.

(Topic created on: 03-29-2021 10:39 AM)
98 Views
Kastaman
Active Level 2
Options
Galaxy A

Benim telefonum samsung a20  bir seneden beri kullanıyorum. Bu zamana kadar 2 gün dayandığını bile gördüm telefonumun. Ancak bu aralar telefonum  eskisi gibi çalışmıyor. Şarjı normal bir hızda biterken. 15 olunca şarjım 30 saniyede bir bitiyor. Şarja taktıgımda ise şarjda olduğu halde şarjı bitmeye başladı. Hemen intetneti ekran parlaklıgını kapattım. Telefonumun şarjının 30 olmasını bekledim. 30 olduğunda bazı uygulamalarımı sildim ve internetimi daha az kullanmaya özen gösteriyorum ama 4 saatte 30 şarjımın gitmesi normalmidir? Derslere giriyorum ayrıca , hocaların sesi az geldiğinden hapörlör açmak zorunda kalıyorum. Çok fazla ses şarjın gitmesini etklileyen bir etken ama bu çok fazla sanki.

11 Comments
alimert_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
Eski telefonum a20 de ayni sorun oldu merkez samsung servisi ankaraya gönderdim garanti kapsamindaydi yaptilar
Galaxy A
Şarj 15 olunca hızlı bitmesi genel olarak samsungun çoğu cihazında var
Kastaman
Active Level 2
Galaxy A
Olabilir ama bu yeni bir şey önceden olmuyordu.
Galaxy_S10
Active Level 8
Galaxy A
A10 bendede aynı şekil
a20galaxy
Active Level 5
Galaxy A
Bendede a20 var ama öyle bir sıkıntı yok %3 altına indiğinde hızlı bitiyor
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
15 e gelince hızlı düşme olayı bendede var maaalesef samsungun birçok modelinde olabiliyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Pil değişimi yapabilirsiniz. Veya adaptif parlaklık ve benzeri kamera ve sensör gerektiren tüm özellikleri kapatıp siyah duvar kağıdı kullanıp tüm kullanmadığınız uygulamaları derin uyku moduna alıp pilin şarj ömrünü uzatabilirsiniz.
0 Likes
Kastaman
Active Level 2
Galaxy A
... Bunlar beni çok kısıtlar...
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ama pili kafanıza takmazsınız;)
0 Likes