cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung A13 Kasma Sorunu

(Topic created on: 05-18-2022 10:07 PM)
841 Views
NRxEmirhan
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a13 isimli telefonu bir kaç gündür kullanıyorum yeni almama rağmen kasma donma sorunları yaşıyorum en kısa zamanda güncelleme ile bunu lütfen düzeltin telefon gayet güzel fakat bu kasma ve donma sorunu biraz kötü 

14 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm.
Cihazınızı güç tasarruf modunda kullanıyorsanız güç tasarruf modunu kapatın ve açmayın Çünkü cihaz güç tasarrufu modu açık olduğu zaman daha az şarj tüketmek için tam performans sağlamaya bilir bu da cihazda kasmaya donmaya yavaşlamaya sebep oluşturabilir güç tasarruf modu kapalı olduğu halinde bu sorunu yaşıyorsanız verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız öneriyorum.
0 Likes
NRxEmirhan
Active Level 1
Galaxy A
Güç tasarrufu kapalı ve tel yeni daha 4 gün oldu alalı sıfırlamaya ne gerek var
0 Likes
Bethyy
Active Level 2
Galaxy A
Şu an kullandığınız android sürümü 11 mi 12 mi ?
0 Likes
NRxEmirhan
Active Level 1
Galaxy A
12
0 Likes
Bethyy
Active Level 2
Galaxy A
Aynı sorunları bende yaşıyorum Android 12'ye yükselttikten sonra kasma sorunları oldu Fabrika ayarlarına döndür diyenlere bakma Ben 2 defa fabrika ayarlarına döndürdüm sorun düzelmiyor Yeni güncellemeyi beklemekten başka yapacak bir şey yok Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu gönderin
NRxEmirhan
Active Level 1
Galaxy A
Nasıl gönderiyoruz rapor
0 Likes
Bethyy
Active Level 2
Galaxy A
Sağ altta yardım al butonu var ona tıklayın aşağıya inin hata raporu gönder diye bir seçenek var ona girin yaşadığınız sorunları yazın 24 saat içinde cevap veriyorlar
murata10sa13
Expert Level 1
Galaxy A
Bende a13 kullanıyom bende kasma yok
0 Likes
NRxEmirhan
Active Level 1
Galaxy A
Hiç mi kasma donma yok
0 Likes