cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A10

(Topic created on: 06-14-2020 05:52 PM)
729 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Galaxy A
Arkadaşlar Herkese Cümleten Hayırlı Günler Diliyorum. Bildiğiniz Üzere A10S kullanıyordum. 

Arkadaşlar bildiğiniz üzere size dün birkaç soru sormuştum. Artık an itibariyle Artık A10 cihaz kullanmaktayım. Benim için A10S devri burada sona erdi. Babamla takas yaptık zaten babama söyledim benim kullanıcagım tüm özellikler hemen hemen A10 da idi babamın kullanacağı özellikler ise bende idi. Yani A10S de idi. takas yaptık.

Artık an itibariyle A10 kullanmaktayım

A10'un özelliklerini saymakla bitiremem, her şey uyumlu her şey var.

1- A10S de olmayıp A10 da olan uygulamaları Sd karta taşıma. 
2- Game Launcher, Game Booster, Sound assistand, Kolay mod,Smart View,Güvenli klasör vs vs. Hepsi ve daha fazlası sizlerle. Bence Kamerası da gerçekten iyi çekiyor harika çekiyor. A10S olmayan bir çok özellik A10 da fazlasıyla var. Tabi bazı resimleri paylaştım o kadar.

Sonunda A10 kullandığım için çok mutluyum.  :) Game Launcher ı nasıl kullanırım onu bile tam ayarlıyamadım(Kavrayamadım yani) İşte A10 dan biraz görüntüler. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

37 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim canım benim. Sonunda kullandigim için çok mutluyum yaa varya neler uyumsuzdu felan onları bile unuttum. Gerçekten hakkını veren bir cihaz. Sonunda yaa. Bir çok kısıtlama olur mu bir cihaz da yaa.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hayırlı olsun, kardeşim.
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim güzel kardeşim. Darısı senin başına İNşAALLAH. Daha iyisi senin olsun İnşaALLAH. 😊
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
İnşallah kardeşim, Allah razı olsun. 😊
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
ÂMİN CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN KARDEŞİM BENİM. 😊😊
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Gerçekten bak.:)) 3 4 tanesi aklımda ama diğerleri aklımda değil. Bu arada artık cool jazz yazı tipi de mevcut. :) Ikimizde aynı cihazı kullanıyoruz artık. :) birde öğün bana duvar kağıdı atmıştın yaa çok güzeldi hani onu atar mısın?tekrardan. Artık core güncellemeside gelmemiş olcak. :))
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
hani siyah gri yeşil renkli gibi bir şey di? birde oyuna girince bu sağdaki şeyler neden çıkıyor tam ekran gibi değil? sağ tarafta ki siyahlığı diyorum.
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bak bu duvar kağıdını diyorum.
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
duvar kağıdı için teşekkür ederim, game booster booster in navigasyon çubuğunun kaybolmaması ile alâkalı diyorsun yani. Çok güzel ama gerçekten. Hakkını veriyor. :))
0 Likes