cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsung A 54 ısınma sorunu

(Topic created on: 01-07-2024 11:34 PM)
281 Views
nurana1234
Active Level 1
Options
Galaxy A
Telefonu alalı bir ay oldu, aldığım günden beri telefon aşırı ısınıyor. Normal kullanımda, video izlediğimde bile normal olmayacak bir ısınma var. İki kere servise gönderdim ikisinde de sorun tespit edilemedi diyip geri gönderdiler ve iade değişim de yapmadılar. Siz de aynı sorunla karşılaşıyor musunuz? Bu durumu nasıl hallettiniz? Patlarsa falan diye ödüm kopuyor benim. (%85 şarj ayarında ve güç tasarrufunda kullanıyorum)
11 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Korkma patlamaz şunları dene uygulamaları derin uyku moduna al adaptif pili aç otomatik optimizasyonu aç bide geliştirici seçeneklerinde arka plan işlem sınırını var onu en fazla 4 işlem yap
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Bide pili tam şarj et bence 85 de sürekli tutma
nurana1234
Active Level 1
Galaxy A
Bunu ısınma sorunu için İnternet'e böyle diyordu. Samsunun kendi ayarında 85 sınırı vardı onu işaretleyiniz 85e kadar şarj oluyor ama 8 saat falan gidiyor şarjı. Diğer önerileriniz için teşekkür ederim. Bazılarını uyguluyorum, bazılarını da ayarlayacağım. Ama sıfır alınmış bir telefonda böyle sorun olması normal mi? Yakında güncellemeler ile düzelir mi?
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Bu hem guncellemelere hemde sizin kullanım şekliniz kullandığınız uygulamalara göre degisir 2 kere servis normal dediyse sorun yoktur o halde onlar bizden daha iyi bilirler pil konusunuda soyle acikliyim evet samsung öyle diyor ama ben bizzat sordum kendilerine şunu dediler bana ; pilin belli aralıklarla kendini kalibre etmesi için tam şarj gerekli dediler bana
nurana1234
Active Level 1
Galaxy A
Telefona dokunduğumda yanıyormuş gibi hissetmesem ben de servise güvenirdim ama baştan savmak için yaptıklarını düşünüyorum artık. Benim günümün uzun bölümü telefonda geçer. O yüzden öğrenci halimle 3 yıllık birikimimi yatırdım. İyi bir şey alayım diye. Sonuç hüsran. Neyse teşekkür ederim cevabınız için
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Dediklerimi bi deneyin olmazsa samsung ile tekrar bi görüşün rica ederim haklısınız
nurana1234
Active Level 1
Galaxy A
Otomatik klavyenin kelimeleri yanlış çevirmesi ...
0 Likes
nurana1234
Active Level 1
Galaxy A
Teşekkür ederim. Memberstaki testi denedim fakat ısınma ile ilgili testi yok ya da ben bulamadım. Diğer özelliklerinde de çok bir sorun yok. Ama yani biz sürekli böyle alternatif mi arayacağız, bu ne naz yani. Cevabınız için teşekkür ederim.
0 Likes
yk001
Active Level 8
Galaxy A
telefonum o açıdan sağlam, ben kullanım kolaylığı için Pipepipe kullanırım bilgisayarda da invidiousmesela. Sıfır reklam, takip eden algoritma yok, pil ve veri tasarrufu için videoların yalnız sesini açmaya imkan tanıyor vs