cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsung 32 şarj sorunu

(Topic created on: 09-12-2021 07:10 PM)
148 Views
csgri
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

4 ay önce aldığım samsung telefonum bugün itibari ile şarj almıyor  ara sıra sarj almıyordu sonra kapatıp arıyordum  düzeliyorrdu ama bugün itibariyle hiç şarj almıyor  çok çabuk ısınıyor donuyor  hızlı şarj olduğu halde 5 saate doluyor         3.5 bin TL ver üstüne 500 lira kasko yaptırdım samsung kullanıcı olarak hayatımda kullandığım en kötü telefon pişmanım şimdi telefonu tamire vereceğim ama işim  telefonla olduğu için veremiyorum  

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A

Genelde telefonunuzu cebinize koyduğunuz zaman içine toz giriyor zamanla birikiyor buda telefonun pinleri iyi temas etmesini engelliyor hızlı şarjda yavaş doldurmaya neden olabiliyor bazen de hata verebiliyor .

Tanılama bölümünden şarj testi yapabilirsiniz sorun devam ederse bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin veya en yakın yetkili servise götürün

Pil Tüketimi ve Kablolu ,Kablosuz şarj hakkında
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Pil-Tüketimi-ve-Kablolu-Kablosuz-şarj-hakkında/t...

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Galaxy A
Merhaba,

Cihazın şarj entegresinde bir sorun olabilir.
0 Likes
csgri
Beginner Level 2
Galaxy A
Çok pişman oldum gerçekten keşke almasaydım
Solution
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A

Genelde telefonunuzu cebinize koyduğunuz zaman içine toz giriyor zamanla birikiyor buda telefonun pinleri iyi temas etmesini engelliyor hızlı şarjda yavaş doldurmaya neden olabiliyor bazen de hata verebiliyor .

Tanılama bölümünden şarj testi yapabilirsiniz sorun devam ederse bu uygulama üzerinden hata raporu gönderin veya en yakın yetkili servise götürün

Pil Tüketimi ve Kablolu ,Kablosuz şarj hakkında
👇
https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Pil-Tüketimi-ve-Kablolu-Kablosuz-şarj-hakkında/t...

0 Likes
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Bende öyle bşy olmadı sende Bi bozukluk var sjsjsnsn
0 Likes