iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

Samsung 3 Yıl Güncelleme Politikası

(Konunun oluşturulma tarihi: 25.03.2021 21:07)
YiğitS10Plus
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Hepinize iyi akşamlar arkadaşlar sizden ricam oldukça bu gönderiye destek olmanız elbet sesimiz duyulacaktır.Umarım Samsung bizim sesimizi duyar ve isteklerimizi gerçekleştirir.
Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum. 

Galaxy A Serisi:

》Galaxy A71 5G
》Galaxy A71
》Galaxy A51 5G
》Galaxy A51 

Yukarıda görmüş olduğunuz A Serisi modeller 3 yıl boyunca güncelleme alacak ve bu modeller gittikçe artacaktır.Biz bu modeller arasında [ A80 - A70 -A50 - A31] ve sayamadığım birçok model "3 yıl güncelleme" politikasına tabii tutulmalıdır.Lütfen yazılanları dikkate almanızı rica ediyorum. 

》A80 modeli: Gayet güzel ve özellikleri iyi olan bir model fakat güncelleme konusunda neden bu kadar eksik kalınıyor anlamış değilim.Kesinlikle 3 yıl güncellemeyi hak eden bir modeldir.

》A70 modeli: Çok iyi özelliklere sahip ve yine harcanan bir model umarım daha da kötü hale getirmezler kesinlikle 3 yıl güncellemeyi hak eden bir modeldir.

》A50 modeli: Çıkmış olduğu senede en fazla satılan cihaz olmuştur ve çok iyi özelliklere sahip bir modeldir.Kesinlikle 3 yıl güncellemesini hak etmektedir.

》A31 - A30 - A21 - A20 ve birçok modelde bu güncelleme politikasına dahil edilebilir gayet güzel telefonlar ve hakettiklerini düşünüyorum. 

Galaxy M Serisi:
Anlamadığım bir biçimde neden bu serinin bu politikaya dahil olmadığı "M serisinde" gayet güzel cihazlar bulunmakta ve hakkının yendiğini düşünüyorum.İleriki zamanlarda umarım bu hatadan dönülür.

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Yeşil
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba YiğitS10Plus,

Ben Yeşil. Samsung Forum moderatörüyüm. Foruma olan katkılarınız için teşekkür ederiz. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

12 Yorum
Alfatürk
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Kesinlikle katılıyorum inşallah samsung kore merkezi sesimizi duyarlar umarım cihazlar hak ettiği değeri görmesi değiyle 😊

Screenshot_20210325-231317_1941.jpg

YiğitS10Plus
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Umarım kardeşim inşallah duyarlar sesimizi 🙂
verdaisil
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
İnşallah Güney Kore sesimizi duyar.
inforgive
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Samsung, bunu uygularsa diğer markalara göre kazandığı hızı daha da ivmelendirebilir. Umarım uygularlar diyoruz.
YiğitS10Plus
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Kesinlikle öyle...
IRENE
Active Level 7
Seçenekler
Galaxy A
A21s de istiyorum hakkı olan bir cihaz.
YiğitS10Plus
Active Level 9