cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsun A51

(Topic created on: 07-03-2021 09:54 PM)
84 Views
Selçukk
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a51 son zamanlarda ısınma sorunu yaşıyorum. Ayni sorunu yaşayan var mı?

7 Comments
Galaxy A
Kılıf kullanıyorsan olabilir.
0 Likes
Selçukk
Active Level 1
Galaxy A
Kılıfı sürekli kullanıyorum. Isınma son 1 haftadır fazlalaştı.
0 Likes
Umut_
Active Level 3
Galaxy A
Haziran ayında bir güncelleme paylaşıldı A serisine geldi bilmiyorum. M serisinde aşırı ısınma ve geç şarj olma gibi sorunlar oluşturdu. Belki size de güncelleme yüzünden olmuştur. Samsung ekibi hata raporu göndermenizi ister başka da elden bir şey gelmez.
Selçukk
Active Level 1
Galaxy A
Hata raporu gönderdim. Teşekkürler.
0 Likes
kediii
Active Level 4
Galaxy A
Ben de A51 kullanıyorum. Telefonumun performansı bu aralar çok düştü. Sürekli kasıyor, hata veriyor ve şarjı çok çabuk bitiyor. Ayrıca kamera performansı da çok kötü bir hale geldi. Az önce Galaxy Store güncellemesi gelmiş ve kişisel bilgilerimi yurt dışına aktaracağını söylüyor. Kabul etmesem de telefonumdaki önemli uygulamaları güncelleyemeyeceğim. Mecbur kabul ettim ama bu aralar Samsung beni kendinden iyice soğuttu. Böyle devam ederse sanırım bir daha Samsung cihaz almayacağım.
Selçukk
Active Level 1
Galaxy A
Evet yaklaşık bende de aynı sorunlar var.
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Selçukk,

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Yardım alın > Hata raporları > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız.

Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes