cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Samsumg a32 a52 a72 ui 5.1 hala gelmemesi

(Topic created on: 03-14-2023 10:06 AM)
263 Views
İBRAHİM24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Sunu bir anda her modele vermeyi başaramadı samsung kaç yıldır samsung kullanıyorum olmuyor yani

7 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne acelesi var sanki ya bekleyin işte. Bir güncelleme geç geldi diye marka kötü olmaz.
Galaxy A
Biz marka kötümü dedik o yorumdan sen onu mu anladın ahmet kardeşim ayıp ediyon ama
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Seni kırdıysam kusura bakma ama ben öyle anladım.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hiçbir Android telefon üreticisi bir anda bütün modelleri güncellemiyor. Çok fazla model ve çok daha fazla donanmım farklılığı var. Buna rağmen Samsung güncellemeleri en hızlı veren marka oluyor. Samsung neticede Android 13 alacak her cihaza bu güncellemeyi sundu.
Ben de A52 kullanıyorum, güncellemeyi bekliyorum ama erken gelip telefonu bozacağına geç gelsin, sağlam bir güncelleme olsun. One UI 5.1 geldiğinde telefonu bambaşka bir cihaz da yapmayacak, hemen hemen hiç değişiklik olmayacak. Bu acele niye? Telefonunuz One UI 5.0 ile sorun yaşamış olsa, One UI 5.1 ile düzeltilmesini beklerseniz onu anlarım.
Bu arada A52 ve A72 yurt dışındaki bazı bölgelerde zaten güncelleme aldı. Yakında bize de gelir.
Selam ve saygıyla...
Galaxy A
Sende haklısın kardeşim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Vallahi İbrahim abi Sana tavsiyem Az bekle ben kurdum telefona birazcık kasma donma oldu ama eğer cihaz alışırsa sorun olmuyor bence pek bekleme çünkü fazla özellik koymamış 5.1 ile
Galaxy A
Tavsiyen için sağol kardeşim
0 Likes