cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Samsjng Galaxy a50

(Topic created on: 06-25-2020 03:16 AM)
121 Views
mesqul
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ben yaklaşık 8 aydır a50 kullanıyorum. Telefonun bataryası çok hızlı bitiyor sebebini anlayamadım. Normal kullanımla ( whatsapp instagram youtube ile) 1 günü anca çıkarıyor ki samsungun telefonlarına göre kötü bi durum normalde oyun ile birlikte 1 günü rahat çıkarması lazım.oyun performansları kötü. Bu grafik işlemciye göre oyunları rahat oynatması lazımken moble legends oyununu orta ayarlarda anca oynatıyor. Pubg de grafiklerim en düşükte olmasına ve kare hızım en sonda olmasına rağmen fps 40dan yukarı  çıkmıyor. Hele ki oyunu aşağıya aldıysam yani menüye döndüysem oyunu tekrar baştan başlatmam gerekiyor. Yoksa oyunda takılmalar meydana geliyor fps 10dan aşağıya iniyor açıkçası. Uzun kullandığım için böyle değil ilk aldığım günden beri bu sıkıntılar var belki güncelleme ile düzelir dedim fakat hala aynı hala aynı. Güç tasarrufu kapat yeniden başlat felan cevaplar gelecektir eminim ama denemediğim şey kalmadı.

8 Comments
kızılejder
Active Level 10
Galaxy A
sonuna kdar haklisinda instegram youtube kukkaniminda 1 günu cikartma felan bence gayet nirmal bunlar ya
0 Likes
mesqul
Active Level 2
Galaxy A
2 saat oyunla beraber günü çıkarması gereken bataryaya sahip cihaz diye düşünüyorum. sınıfına göre a20 a30 a30s gibi cihazlar bunu yapabiliyor.
0 Likes
mesqul
Active Level 2
Galaxy A
telefon ile uğraşırken 3 saati buluyor şarj olması buda saçma 18w adaptör taktım 1 kez çok hızlı doldu bozulur diye birdaha takmadım. farklı 15w adaptör ilede denedim yine aynı.
0 Likes
Sarpapk
Active Level 3
Galaxy A
A 20 kullanıyorum 1.5 gün gidiyor.
0 Likes
mesqul
Active Level 2
Galaxy A
biliyorum söylemene gerek yoktu
0 Likes
Sarpapk
Active Level 3
Galaxy A
Günah mı olur söyleyince gardaş bırakın böyle lafları şurda adam gibi yorum yaptık ne oldu şimdi.? Herkes herkese atıp tutuyor küfür vs bu mu olay gardaş.
0 Likes
mesqul
Active Level 2
Galaxy A
ben o cihazın şarj durumunu çok iyi biliyorum. söylediğimi yanlış anlayıp sanki benimki 1.5 gün gidiyor yanlış biliyorsun gibi birşey söyledin sandım kusura bakma.
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba mesqul,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün performansını incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes