cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SMS YOLLAMA - A70 (S -M - J - A)

(Topic created on: 07-26-2021 12:16 PM)
186 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Cümleten Selamün Aleyküm 

Genelde yaşadığım bir sorun var.
Sms atınca karşı tarafa 2 adet mesaj gidiyor.
Mesaj tahminimce hem 4.5G ile hem de 3G ile gidiyor. İlk 11 güncellemesinden sonra bu yok gibiydi ama şuan var.
Başka yaşayan arkadaşım var mı?
Sebebini de bilen var mı?
Hattım Turkcell
Turkcell e diyince suçlu telefon şirketi,
Zamzung a diyince suçlu hattın diyorlar.😅
Yardımlaşırsak sevinirim
İyi günler 😊👋

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Diğer cihazım a70 te ben böyle bir sorun yaşamıyorum. Açıkcası suçlu Türkcell(Klasik bir şekilde suçu diğer şirkete atıyorlar) Eski cihazlarımda böyle bir sorun yaşamıştım ordan biliyorum. Sorunu şöyle düzeltebilirsin;
Kullandığın hat 2.el mi? Öyleyse o kartta sorun olduğu için aynı numara üstüne ye kart alman gerekir.(tahmini 40-/50₺) Operatör ile büyük bir mücadele içine girmeyi göze alıyorsan ücretsiz alabilirsin ama tavsiye etmen deli ediyorlar çünkü

Eğer hattın sıfır ise şebeke güncelleme sorunu olabilir. Sözde çalışmaları bitince düzelmesi gerekir.
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Sıfır kart 4.5g için beleş değiştirmiştim. Büyük ihtimal zaten hatlar sıkıntılı oluyo😅👍EyvAllah
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MBÖ,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes