cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SELAMUN ALEYKÜM

(Topic created on: 08-03-2022 06:37 PM)
323 Views
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Options
Galaxy A

Arkadaşlar samsung A72 telefonum güncellemeden sonra aşırı ısınmaya başladı bu başkasında da oldu mu yoksa çözümü bilen var mı 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam isterseniz verileri yedekledikten sonra fabrika ayarlarına cihazınızı sıfırlamanızı öneriyorum yazılımsal hataları çözmek için sıfırlama işlemi işe yarayabilir

View solution in context

Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı sıfırlamadan yalnızca tüm ayarları sıfırlayarak tekrar kontrol edebilirsiniz. Isınma devam ederse verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika verilerine döndürmenizin faydası olabilir. Veya cihaz yazımılından kontrol edilmesi için Hata raporu oluşturabilirsiniz.

View solution in context

10 Comments
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Galaxy A
Hem şarj ederken hemde telefon elimdeyken 5 dakika sonra ısınmaya başlıyor
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Galaxy A
Sağol kardeşim yorumun için teşekkürler
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aleykümselam isterseniz verileri yedekledikten sonra fabrika ayarlarına cihazınızı sıfırlamanızı öneriyorum yazılımsal hataları çözmek için sıfırlama işlemi işe yarayabilir
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Galaxy A
Bunu düşünùcem, Teşekkürler
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Önemli değil
UYÇ
Active Level 4
Galaxy A
Verilerinizi yedekleyip sıfırlamayı deneyebilirsiniz. Eğer devam ediyorsa hemen teknis servise götürün.
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Galaxy A
Anladım, bu fikri son için dusunecem
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı sıfırlamadan yalnızca tüm ayarları sıfırlayarak tekrar kontrol edebilirsiniz. Isınma devam ederse verilerinizi yedekleyip cihazı fabrika verilerine döndürmenizin faydası olabilir. Veya cihaz yazımılından kontrol edilmesi için Hata raporu oluşturabilirsiniz.
MB-Ahmet_A72
Active Level 4
Galaxy A
Anladım Teşekkürler
0 Likes