cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SD Karta yazılamıyor

(Topic created on: 07-10-2022 12:55 PM)
200 Views
HsynKdmn
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Sd kartınız doğru şekilde çalışmıyor ve veri kaybını önlemek için salt okunur olarak ayarlandı.Sd kartınızdaki verileri yedeklemeniz önerilir.

Tam olarak hatam bu 19 Haziran 2022 de güncelleme geldikten sonra sd kartım samsung evo olmasına rağmen ne veri kayit ediyor nede siliyor.Rezil oldum. Güncellemeyle birlikte telefonun tuş kilidi sorunları başladı. Menüye gelmiyor. Arada kasma ve donma yaşanıyor. Teknik servise yönlendirildim. Fakat garantisi yok cihazın. Onlarda ücret isteyecekler. Hata benim kullanmamdan degil gelen güncellemeden tamamen magdurum. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

444 7711 arayarak uzaktan erişim talebi isteyebilirsiniz. Büyük ihtimalle kartınız bozulmuş, teknisyenler bağlanıp yedekleme alarak kurtarabilirler mi veya farklı işlem yapılabilir mi baksınlar. 

View solution in context

6 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Başka bir samsung evo plus hafıza kartı ile deneyin muhtemelen kullandığın kart bozuk olabilir ve ya yazılımsal bir hata olabilir samsung canlı destekle görüş ya da bu uygulama üzerinden hata raporu gönderebilirsin.
0 Likes
HsynKdmn
Beginner Level 2
Galaxy A
Ozan sen çok zeki bir insansın. Sorun böylemi çözülür.?Yazıyıda okusaydın keşke. Kartim samsung evo plus.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Güncelleme kaynaklı olabilir ve ya kart arızalı olabilir hata raporu gönderin ve ya canlı destekle görüşün bu arada yazıyı okudum ve düzelttim 🙂
0 Likes
Solution
İnfoDijital
Active Level 8
Galaxy A

444 7711 arayarak uzaktan erişim talebi isteyebilirsiniz. Büyük ihtimalle kartınız bozulmuş, teknisyenler bağlanıp yedekleme alarak kurtarabilirler mi veya farklı işlem yapılabilir mi baksınlar. 

HsynKdmn
Beginner Level 2
Galaxy A
Telefonu servise yönlendiriyorlar arkadaşlar. Kartımla alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum. Güncelleme geldiginden bu yana hem kart hemde telefonda kasma donma tuş kilidi acıldıgında donma gibi sorunlar basladı.Kart yedekleniyor fakat icindekiler ne siliniyor nede veri alıyor. Kart bilgisayardanda biçimlenmiyor hiç bir şekilde.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Samsung ile iletişime geçip uzaktan destek talebinde bulunabilirsiniz uzaktan bağlantı yöntemiyle bağlanıp sorun karttamı yoksa telefondamı diye baksınlar.