cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

SD Kart Telefonu Yavaşlatır mı?

(Topic created on: 06-13-2024 04:31 PM)
208 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A
SD kart telefonu yavaşlatır diye okudum bazı yerlerde. Böyle bir şey var mı acaba? Bir de şu hafıza kartını almak istiyorum, müzik ve resim depolama için. Hızı iyi midir tavsiye eder misiniz?

image

7 Solutions

Accepted Solutions
Solution
cox61
Active Level 7
Galaxy A
Bende 64 lügü var eski cihazda gqyet iyi

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
yavaşlatır evet bu iyi ama

View solution in context

Solution
dromioA25
Active Level 7
Galaxy A
yıllardır sd kart kullanırım ilk kez böyle bişey duyuyorum...hic de yavaşlatiigni gormedim

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
kartin kapasitesi değil okuma yazma hizi onemli kotu bir kart her türlü sistemi yavaslatir

View solution in context

Solution
YunusG
Active Level 6
Galaxy A
Hayır, tam tersine eğer bazı dosyaları hafıza kartına atıp dahl depolamayı boşaltırsanız hızlanır.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bazı kartlar yapabilir böyle bir şey var Samsung bu yüzden note serisinden kaldırmıştı

View solution in context

Solution
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
Kısmen doğru. Fakat kart kapasiteleri doldukça hızları yavaşlar. Birebir aynı standartlarda ve hızda iki adet kart düşünün, biri 64GB biri 512GB. Aynı 50GB veriyi hem 64GB hem de 512GB karta kopyalayın, 512GB olan daha hızlı çalışacaktır.

View solution in context

9 Comments
Solution
cox61
Active Level 7
Galaxy A
Bende 64 lügü var eski cihazda gqyet iyi
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
yavaşlatır evet bu iyi ama
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sence hafıza kartını yüksek kapasiteli tercih etmek yavaşlatır mı? Mesela 512 gb gibi. Yoksa hafıza kartını doldurmak mı yavaşlatır? Telefonun menü geçişlerini vs. etkiler mi 😃
Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
kartin kapasitesi değil okuma yazma hizi onemli kotu bir kart her türlü sistemi yavaslatir
Solution
RaGoN
Active Level 7
Galaxy A
Kısmen doğru. Fakat kart kapasiteleri doldukça hızları yavaşlar. Birebir aynı standartlarda ve hızda iki adet kart düşünün, biri 64GB biri 512GB. Aynı 50GB veriyi hem 64GB hem de 512GB karta kopyalayın, 512GB olan daha hızlı çalışacaktır.
Solution
dromioA25
Active Level 7
Galaxy A
yıllardır sd kart kullanırım ilk kez böyle bişey duyuyorum...hic de yavaşlatiigni gormedim
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bazı kartlar yapabilir böyle bir şey var Samsung bu yüzden note serisinden kaldırmıştı
Solution
YunusG
Active Level 6
Galaxy A
Hayır, tam tersine eğer bazı dosyaları hafıza kartına atıp dahl depolamayı boşaltırsanız hızlanır.
YF_A34_
Active Level 4
Galaxy A
Hayır yavaşlatmaz
0 Likes