cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG 😡

(Topic created on: 10-13-2020 02:42 PM)
378 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Samsung, ürettiği cihazlara gereken önemi vermiyor.

Galaxy A70 (SM-A705FN), yazılımsal olarak en az önem verilen cihazlardan biri. Bunca soruna rağmen güncelleme gelmez iken diğer cihazlar art arda güncelleme almakta ve gerek sorunlar çözülmekte gerek yeni özellikler eklenmekte. Bu konuda Samsung'u artık doğru adımları atmaya davet ediyorum.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ErtugrulRK,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
inf4ndroid
Expert Level 5
Galaxy A
Bekliyorum, Samsung mu daha önce sıkılacak yoksa ben mi sıkılacağım?
A70efe
Active Level 3
Galaxy A
acayip haklisin keske almasaydim telefonu
A70efe
Active Level 3
Galaxy A
buna verdigimiz paraya bundan 3 kat daha iyi iki telefon alabiliyirduk
QENZO
Active Level 6
Galaxy A
Ya kardeşim kusura bakma da A70 bal gibi telefon ben kullandım hiç bir sorun da görmedim.
0 Likes
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy A
hehe tek değilsin😂 m30s te de hayvanat gibi sorun var. diğer ülkelerdeki aynı kodlu m30s lere temmuzdan bu yana 2 güncelleme verildi biri de düzeltme güncellemesiydi. Bize verilmedi. Güvenlik güncellemesi için de 3 ay geçti 🙂 Artık iplemiyorum. samsung bu telefon satılmasın diye uğraşıyor. bunun bir kanıtı da fiyatlar. m30s 3.400 tl lerde iken daha sonra çıkan daha iyi özellikleri olan m31 2900₺.
Solution
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ErtugrulRK,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD