cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG TERCİH SEBEBİNİZ VE İLK ANDROİD SÜRÜMÜ KULLANIMI

(Topic created on: 01-09-2021 02:14 PM)
363 Views
plüton
Active Level 10
Options
Galaxy A

{symbian işletim sistemli telefonlar kullandım}《◇ 》{Samsung kullanmaya başlamam  2015 yılında oldu  Android  4.4.2  işletim sistemine sahip bir modelle başladım} 《◇ 》{yerli malı Venüs aldım 1 yıl olmadan telefon  bozuldu   Android  5.1  ile  6.1 kullandım}《◇》 {Android  7 ve 8  kullanmadım}《◇》 {Samsung   Android  9. ile 10.kullanmaya devam  ediyorum 

20 Comments
Galaxy A
meraba 😇😇 kardeşim birşey sorabirmiyim cihazaıma androit 11 romunu atsak rom kursak kısıtlı özelikler gelirmi benim telefonum şuan androit 10 'la bu özelik gelmedi öne 2.0 CORE yoka gelmezmi devices ile media . 😇😇

Screenshot_20210109-140911_Google Play Store.jpg

plüton
Active Level 10
Galaxy A
keşke yardımcı olabilsem kardeşim maalesef bu konuda bilgim yok yardımcı olabilecek arkadaşlar eger yorumunuzu görürse bilgilendirirler seni 🙏
Galaxy A
peki ok sağolun 😇😇
plüton
Active Level 10
Galaxy A
🙋🙋
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
bugüne tüm işletim sistemleri ios android hepsi symbian işletim sistemine borçlu herseyi.symbian sistemini editleyip kodlayıp ortaya android ve ios çıktı

ilk android ve ios sürümlerinde symbianın xml dosyalarının değiştirildiğini gördük

tabi symbian işletim sistemide önceki pda pocket mobillerden ilham alıp geliştirildi
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
ilk samsung akıllı telefon samsung omnia idi yurt dışı cihazı.ilk akıllı telefonlardan symbian işletim sistemi vardi.mukemmel cihazdı kayıt dışıydı.sonra çalındı telefonum.ondan önce ilk telefonum 6600 nokia sonra 3650 symbian n73 gibi gitti.turkiyeye multimedia afotograf video
vb gorselleri nokia telefon sayesinde oldu
nokia daima ilklerin telefonu.umarim imparatorluğu tekrar ele geçirir birgün
plüton
Active Level 10
Galaxy A
üzücü bir durum yaşamışsın kardeşim.... başarılı bir işletim sistemiyde symbian daha az enerji tüketimi saglardı
XdaDevelopers
Expert Level 3
Galaxy A
dünyada bilinen işletim sistemi ios microsoft android vardır.ve hepsi amerikaya ait.symbian işletim sistemini bitiren parçalayan amerikan şirketleridir.
işletim sistemi geliştiricileri hepsi ios ve androide transfer oldu
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Ben Samsungu tanımaya Samsung E-250 ile başladım🙂 Çok çok severek kullandım E 250'yi daha sonrasında ise Temmuz 2015 de A8 2015 kullandım. Android 5.1 ile başladı serüvenim 6 yı aldı ve kaldı daha sonra rom atarak android 7 yaptım. Daha sonra 2019 Ağustosda cihazımın ekranı bozuldu. Eylül 2019 da M20 aldım android 8.1 , 9.0 ve 10 olmak üzere kullanıyorum 😃