cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

SAMSUNG SERVİS

(Topic created on: 07-21-2022 01:46 AM)
166 Views
sertaç_S24plus
Active Level 6
Options
Galaxy A

Merhabalar dostlar, hatırlarsanız galaxy a52 cihazımı şarj olmuyor diye forumda yazmıştım, sonra samsung müşteri hizmetlerini aradım ve bana cihazımı göndermemi söylediler gönderdim ve bugün telefonum geldi. şarj soketi, batarya ve şarj cihazı değişimi yaptılar sorunum düzeldi burdan SAMSUNG TÜRKİYE VE BDH BİLİŞİM EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM aldığım hizmetten çok memnun kaldım çok ilgilendiler sağolsunlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sertaç_A52,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

3 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bi biz memnun kalamıyoruz servisten demek ki bize denk geliyor dengesiz servisler 😂
Galaxy A
Sansliymissiniz demekki ben m52 kullanıyorum 2 kere yolladim sorun yok diyip yolladilar
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sertaç_A52,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD